Для волонтерів!
Ви можете залишити Вашу заявку на продукцію, заповнивши заявку в telegram або viber
Слава Україні!

 • Інгаляції сьогодні називають найефективнішим і безпечним засобом лікування захворювань дихальної системи. У порівнянні з сиропами, пігулками, пілюлями цей метод має велику перевагу. По-перше, распорошені ліки контактують майже з усією поверхнею слизової оболонки, швидше всмоктуються в кров і мають швидкий та дуже сильний результат.

  Детальніше
 • Літо - це три місяці канікул для дітей, три місяці постійної активності, руху, ігор на відкритому повітрі і біганини. Спробуйте встежити, коли тут круговорот з роликів, велосипедів, лазіння по деревах, самокатів і гойдалок ... Що не кажіть, але саме влітку, в сезон підвищеного травматизму, є ризик того, що дитині доведеться провести місяць до початку навчання з переломом і в гіпсі на руці.Детальніше
 • На даний час артеріальна гіпертензія є найпоширенішою серцево-судинною хворобою в світі. Основним її патогенетичним фактором є підвищення артеріального тиску. Артеріальний тиск - це тиск крові у артеріях людини. Тиск формується за рахунок викиду серцем крові та опору судин. Це сила, з якою кров діє на судинну стінку. В залежності від фази скорочення серця розрізняють систолічний (верхній) тиск при напруженні серцевого м`яза та діастолічний (нижній) тиск при розслабленні серцевого м`яза. Нормальний тиск для дорослої людини становить 120/80 мм рт.ст. до рівня до 135/85 міліметрів ртутного стовпчика, що є верхньою межею норми. Артеріальний тиск здорової людини змінюється протягом доби постійно, часто виходячи за рівень 140/90 мм. рт. ст. Це трапляється при фізичних навантаженнях, піднесеному емоційному стані та т.п. Але у здорової людини тиск швидко приходить до норми.Детальніше
 • Сучасні матеріали позбавили пацієнтів з переломами від необхідності носити громіздку і незручну гіпсову пов'язку. У вас перелом? - Забудьте про гіпс!
  Детальніше
 • Цукровий діабет та проблеми стоп.

  За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, у уілому світі налічується більш 347 мільйонів хворих цукровим діабетом. За прогнозами експертів, до 2030 року цей показник складе 552 млн. В Україні офіційно зареєстровано більше 1,3 млн. Хворих цукровим діабетом, при цьому щороку кількість хворих збільшується на 5-7%.

  Детальніше
 • Медична конференція у Флориді , березень 2005 року. Близько сотні кардіологів снують між невеликими прозорими кубами з оргскла, час від часу нахиляючись і прислухаючись до запису серцевих та легеневих звуків на тлі дратівного шуму госпіталю. Виявляється, лікарі тестують і порівнюють експериментальний електронний стетоскоп від компанії 3М з традиційним акустичним.

  Детальніше
 • Увага, відпочинок! Кінець літа, початок осені - найкращий та найбільш вдалий час для активного відпочинку. Виснажлива спека вже не стане на заваді вашому комфортному відпочинку, а до сезону холодів ще далеко. Тому, саме час взяти велосипед, ролики, скейтборд або зібрати команду для гри у футбол чи баскетбол та весело провести час на свіжому повітрі.

  Але в той же час, кінець літа-початок осені - це травмонебезпечний період. Хто з нас хоч раз у житті не пошкоджував руку чи ногу, невдало впавши з велосипеда або, скажімо, перечепившись в лісі? Всі ми знаємо: незважаючи на те, що ці травми, як правило, не надто небезпечні, процес їх лікування може бути вкрай неприємним і виснажливим. Кожен, кому коли-небудь накладали гіпс, добре пам'ятає, скільки складнощів і обмежень виникає в цей період. Важка та громіздка гіпсова пов'язка схожа на гирю, яка заважає жити у звичному ритмі та доставляє масу незручностей.

  Детальніше
Сподобалося? Поділіться з друзями!Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments