Для волонтерів!
Ви можете залишити Вашу заявку на продукцію, заповнивши заявку в telegram або viber
Слава Україні!

Двокомпонентні калоприймачі “Combihesive 2S”

Мішечки виготовлені з поліетілена.Компанія використовує для цього 5 марок спеціального високоякісного поліетилену з різними технічними характеристиками. Це дає можливість отримати готову продукцію більш широкого спектра, покращуючи її споживчі властивості. Кріплення всіх типів мішків на всіх типах пластин проводиться шляхом натискання на фланці. На мішечках є "вушка" для приєднання пояса, який служить для додаткової фіксації, продовжуючи термін використання пластини в середньому на один день.
Різновид
  • Відкриті
    Двокомпонентні дреніруємі мішечки використовується пацієнтами з ілеостомою і колостомою. Мішечки мають підкладку з шовковистого, сітчастого матеріалу, що легко очищується. Розміри мішків відповідають розмірам пластин.
  • Закриті
    Двокомпонентні закриті мішки використовуються пацієнтами з колостомою. Мішки мають підкладку з м'якого нетканого матеріалу. Деякі моделі мають вугільний фільтр. Розміри мішків відповідають типорозмірам пластин.
  • Уростомні
    Прозорі мішечки використовуються пацієнтами з уростомою, мають клапан, що запобігає зворотному току сечі, укомплектовані зручним краном для вивільнення сечі або приєднання до нічного дренажного сечоприймача.

Сподобалося? Поділіться з друзями!Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments