Для волонтерів!
Ви можете залишити Вашу заявку на продукцію, заповнивши заявку в telegram або viber
Слава Україні!

Однокомпонентні калоприймачі Stomadress

Однокомпонентні калоприймачі, або просто мішки, що клеються різних модифікацій (колостомні, ілеостомние, мішки-кришки, дитячі, різної форми, з фільтрами і без них, з поглинанням запаху і без них, можуть мати додатковий шар матеріалу, що перешкоджає прилипанню мішка до тіла і т. д.), об'єднують пластину і мішок в єдине ціле.
При підборі однокомпонентних калоприемников враховується тільки діаметр стоми (приклад: діаметр стоми 40мм, даний розмір вирізається на калоприймач).
Різновид:
Відкриті
Мішок з гнучким гідроколоїдним покриттям Stomahesive, що приклеюється до шкіри. Мішок виготовлений з багатошарового поліетилену, що не пропускає запах; Мішок закривається за допомогою затискача, що дозволяє спорожняти калоприймач на протязі дня, по мірі заповнення; Сторона, що прилягає до тіла має додаткову панель, що виконана з сітчастого матеріалу, що сприяє циркуляції повітря і випаровування поту з поверхні тіла; Початковий отвір 19 мм; можна вирізати до 64 мм.
  • Прозорі
  • Тілесного кольору
Закриті
Пластина калоприймача виготовлена з гідроколоїдного матеріалу Stomahesive. Мішок виготовлений з багатошарового поліетилену,що не пропускає запах; повністю закритий, без можливості випорожнення; має фільтр,що не дає можливості мішку роздуватися. Сторона, що прилягає до тіла має додаткову панель, що виконана з сітчастого матеріалу, що сприяє циркуляції повітря і випаровування поту з поверхні тіла; Початковий отвір 19 мм; можна вирізати до 64 мм
  • Прозорі
  • Тілесного кольору
Педіатричні
Мішок з гнучким гідроколоїдним покриттям Stomahesive , що приклеюється до шкіри. Мішок виготовлений з багатошарового поліетилену,що не пропускає запах; Мішок закривається за допомогою затискача , що дозволяє спорожняти кало приймач на протязі дня, по мірі заповнення; Сторона, що прилягає до тіла має додаткову панель, що виконана з сітчастого матеріалу, що сприяє циркуляції повітря і випаровування поту з поверхні тіла; Початковий отвір 8 мм; можна вирізати до 50 мм.

Сподобалося? Поділіться з друзями!Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments