Для волонтерів!
Ви можете залишити Вашу заявку на продукцію, заповнивши заявку в telegram або viber
Слава Україні!

Пластини “Combihesive 2S”

Пластини бувають повні, полегшені, пластичні та конвексні
Пластина повна
Пластина складається з прилеглого до шкіри гідроколлоідного шару Стомагезів і зовнішнього захисного шару з витонченої поліетиленової плівки з рельєфним тисненням, що дає гнучкість пластині і зменшує травмування слизової кишки.
Пластина може застосовуватися у пацієнтів з проблематичною шкірою навколо стоми. Має п'ять розмірів.
Пластина полегшена
Пластина містить гідроколлоідний шар Стомагезів не по всій поверхні, а тільки всередині фланцевого кільця і ​​по його зовнішньому краю, з м'яким матеріалом, що підтримує по краю з нанесеним на нього спеціальним гіпоалергенним клеєм. Завдяки цій конструкції, пластина міцно прилипає навіть до зміненої шкірі, наприклад у пацієнтів з грижами, з великою вагою або у вкрай виснажених пацієнтів. Має п'ять розмірів.
Пластина конвексна
Пластина розроблена спеціально для пацієнтів із зануреною (ретракція) стомою. Фланець має конвексних кільце. Пластина покрита гідроколлоїдним шаром Дурагезів не по всій поверхні, а тільки всередині фланцевого кільця і ​​по його зовнішньому краю, з м'яким матеріалом, що підтримує по краю з нанесеним на нього спеціальним гіпоалергенним клеєм. Завдяки цій конструкції а також володіючи властивістю "Черепаша шия", пластина міцно облігает стому і захищає шкіру від шкідливого впливу вмісту кишки. Має 12 розмірів:
Розмір фланцевого кільця 45мм / діаметр отвору для стоми 13мм, 16мм, 19мм, 22мм, 25мм, 28мм, 32мм, 35мм.
Розмір фланцевого кільця 57мм / діаметр отвору для стоми 38мм, 41мм, 45мм, 50мм.
Пластина пластична
Інноваційною розробкою компанії ConvaTec є технологія Пластичних Пластин (СоnvaТес Moldable Technology). Головна практична перевага пластичних пластин - не потрібно використовувати ножиці, вирізаючи отвір потрібного розміру і форми. Це єдиний вид пластин, при використанні яких пацієнтові не потрібні ні ножиці, ні шаблон, ні олівець. Крім того, зменшується потреба в застосуванні герметизуючої пасти. Еластичний вихідний отвір пластини потрібно розкотити пальцями в напрямку від центру пластини назовні, а після цього зафіксувати пластину на шкірі. М'який гідроколоїдний валик дбайливо оточить стому і не дасть кишковому вмісту подразнювати чутливу шкіру навколо стоми. Яким чином це досягається? Завдяки комбінації різних гідроколоїдів в структурі пластичної пластини вихідний отвір набуває унікальних властивостей. Важливо: модельований отвір пластичних пластин має властивість "пам'яті форми". Завдяки цій властивості розкатаний пальцями валик може дбайливо оточувати без зазорів стому будь-якої форми і пристосовуватися до її мінливого розміру. Таким чином, пластину набагато легше і підібрати, і накласти.
Важливо: завдяки пластичності модельованого отвору шкіра навколо стоми постійно надійно ізольована від агресивного впливу кишкового вмісту. Тому при використанні пластичних пластин знижується ризик розвитку ускладнень, пов'язаних з ушкодженням шкіри навколо стоми.

Сподобалося? Поділіться з друзями!Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments