Нутрікомп Дрінк Плюс

Збалансована суміш Нутрікомп має збалансований склад. Призначена для ентерального харчування, застосовується в медичних цілях для попередження недостатності харчування. Серед показань: недостатність харчування, захворювання, що супроводжуються підвищеним споживанням нутрієнтів, хвороби шлунково-кишкового тракту, період одужання і інші. В наявності 4 смаки. Не містить глютен і лактозу.

Нутрікомп Дрінк Плюс - відноситься до спеціального харчування, яке призначене для пацієнтів з великими потребами в енергії, але обмеженням по введенню рідини в організм. Даний продукт використовується як ентеральне харчування або просто доповнення до раціону. Нутрікомп необхідний пацієнтам, що страждають від захворювань шлунково-кишкового тракту, при виснаженні організму, високих потребах в білку (при сепсисі або опіках). Також, використовується при наявності порушень приймання нутрієнтів (інсульт або депресія), при підготовці до операції або після її проведення.

Рідка висококалорійна суміш містить білок, що володіє високою біологічною цінністю. У складі також є вуглеводи, представлені мальтодекстрином кукурудзяного крохмалю, він не викликає різкий підйом цукру в крові та легко засвоюється. Зміст вітамінів, мінералів, антиоксидантів та інших корисних компонентів допомагає швидше відновитися організму, який знаходиться в критичному стані. Суміш можна використовувати як єдине джерело живлення, добова норма становить - 1500 мл.

Склад

Мінерали: натрій, калій, кальцій, залізо, хлориди, фосфор, магній, цинк, мідь, марганець, фтор, молібден, селен, хром, йод; вітаміни: А, Е, D3, К, В1, В2, В5, В6, В12, С, фолієва кислота. Містить: Е 322, Е471.

Термін придатності та умови зберігання

Зберігати при температурі від 5 ° С до 25 ° С. Термін придатності - 13 місяців.

Смаки

Полуниця, банан, ваніль і шоколад.

Сподобалося? Поділіться з друзями!Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments