Нутрікомп Стандарт

Нутрікомп Стандарт застосовується у випадках, коли відсутня можливість повноцінного харчування для пацієнта через захворювання шлунково-кишкового тракту, загальне виснаження організму, черепно-мозкову травму та інші показники. Володіє збалансованим складом, для дорослої людини на добу досить 1500-2000 мл суміші (при відсутності іншого харчування). Контейнери з 500 мл (15 в пакуванні) і по 1000 мл (8 в пакуванні), смак нейтральний.

Нутрікомп Стандарт Нейтральний застосовується як альтернатива для повноцінного харчування. Завдяки збалансованому складу він допомагає задовольнити добову потребу організму у вітамінах, мікроелементах, амінокислотах та інших елементах.

Нутрікомп необхідно застосовувати тільки за інструкцією в певних випадках, коли немає можливостей для повноцінного харчування, при наявності захворювань шлунково-кишкового тракту, через яких порушене приймання звичайної їжі.

Препарат має широку сферу застосування, його використовують для ентерального харчування, коли всмоктування поживних речовин відбувається фізіологічно адекватним шляхом, через слизову оболонку шлунково-кишкового тракту. Серед сфер застосування: онкологія, хіміотерапія, психіатрія, неврологія, геріатрія та інші. Нутрікомп використовується при виснаженні організму або при складнощах з ковтанням їжі, для підтримки до та після операційного втручання. Також, часто застосовується при наявності опіків, черепно-мозкових травмах і захворюваннях кишкового тракту.

Властивості

  • Енергетична цінність: 1 мл = 1 ккал
  • Розподіл енергетичної цінності (% ккал): білки: жири: вуглеводи: харчові волокна = 15: 30: 55: 0
  • Максимально повноцінний білковий склад (60% молочного протеїну, 40% соєвого протеїну)
  • Жировий компонент представлений збалансованою комбінацією соєвої олії, МСТ і риб'ячого жиру
  • Співвідношення ω-3: ω-6: ω-9 = 1: 5,3: 1.9
  • Вуглеводи представлені мальтодекстрином з високим вмістом полісахаридів
  • Не містить глютену, холестерину, лактози. Зміст пурину 2,9 мг в 100 мл
  • Осмолярність: 200 мОсм / л

Додаткова інформація

Контейнери з 500 мл (12 в пакуванні), смак нейтральний. Дозування визначається відповідно до потреб пацієнта, в середньому на добу - 1500-2000 мл (1500-2000 ккал).

Сподобалося? Поділіться з друзями!Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments