Компанія "Екомед" ексклюзивно представляє продукцію виробництва ConvaTec (США)

Компанія "Екомед" ексклюзивно представляє продукцію для лікування ран, засоби догляду за стомами та іншу продукцію виробництва ConvaTec (США).

Компанія ConvaTec – лідер в галузі розробки та продажу інноваційних медичних технологій, що вже сприяли покращенню життя мільйонів людей в усьому світі. Компанія веде діяльність у чотирьох основних підрозділах:
  • Засоби догляду за стомою,
  • Терапевтичні засоби для лікування ран,
  • Засоби догляду при нетриманні сечі та калу і засоби догляду за тяжкохворими,
  • Пристрої для інфузій.
Продукція компанії ConvaTec призначена для полегшення роботи медичних працівників як в умовах стаціонару, так і при догляді за хворими в домашніх умовах. Широкий асортимент продукції був розроблений з метою задоволення потреб наших пацієнтів та медичних працівників, які доглядають за пацієнтами. Продукція вирізняється своєю якістю. Враховуючи зміну потреб пацієнтів та осіб, що здійснюють за ними догляд, компанія вдосконалює існуючі технології, аби задовольнити ці нові потреби. ТОВ "Екомед" отримало права ексклюзивного дистрибютора вищезазначеної продукції в Україні на початку 2011 року. З питань, що стосуються асортименту та наявності, а також будь-яких інших питань стосовно даної продукції звертайтеся у офіс продажів за тел: (044) 485-13-81, Комащук Ірина.
Сподобалося? Поділіться з друзями!Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments