Для волонтерів!
Ви можете залишити Вашу заявку на продукцію, заповнивши заявку в telegram або viber
Слава Україні!

Забудьте про гіпс!

Сучасні матеріали позбавили пацієнтів з переломами від необхідності носити громіздку і незручну гіпсову пов'язку. У вас перелом? - Забудьте про гіпс!

З приходом зими традиційно зростає кількість відвідувачів травмпунктів. Найпоширенішими травмами в цей період є переломи рук, ніг і пальців. Як кажуть, - «посковзнувся, отямився - гіпс!» Вперше зіткнувшись з переломом, пацієнтові доводиться миритися з безліччю обмежень. Чого тільки варте одне очікування повного висихання гіпсу? Черговим сумнівним бонусом може стати неприємний запах. Його джерелом стає гіпс, який тісно стикається зі шкірою і вбирає піт. Шкіра, не звикла миритися з таким тісним сусідством грубого матеріалу, теж протестує, внаслідок чого з'являється неприємний і дратівливий свербіж. Крім того, гіпсова пов'язка значною мірою ускладнює кінцівку, і пацієнт може зіткнутися з ще однією проблемою - м'язовими болями. Гіпс заважає, кришиться, створює масу проблем ... Напрошується логічне запитання, а чи існує сучасна альтернатива гіпсовій пов'язці?

Ура новим технологіям!

На щастя, медичні розробки не стоять на місці. Лікувати переломи кінцівок стало легше і комфортніше з фіксуючими пов'язками Скотчкаст і Софткаст від 3М. Чим же вони відрізняються від гіпсу?

Переваги фіксуючою комбінованої пов'язки Скотчкаст і Софткаст:
 • висихає повністю всього за 30-40 хвилин;
 • в 4 рази легше і не така громіздка, як гіпс;
 • не заважає носити звичний одяг;
 • дихаючий матеріал пов'язки допомагає уникнути свербіння;
 • пов'язку не потрібно знімати, роблячи рентгенівський знімок;
 • відрізняється нетоксичністю і гіпоалергенністю;
 • після загоєння перелому легко знімається (за допомогою перев'язувальних ножиць або спеціальної пилки);

Пов'язки представлені в широкому асортименті кольорів, включаючи патріотичні. І їх накладення коштує порівняно недорого - від 400 гривень. Зазвичай пов'язка наноситься на місяць, а іноді й на більший період, і якщо розрахувати витрати, то 15 грн в день - це зовсім не багато, щоб видужувати з комфортом.

Якість - перш за все

ВАЖЛИВО: Матеріал пов'язок від американської компанії 3M відрізняється високою якістю. Ця компанія заслужила добру репутацію за багато років роботи на світовому ринку. Схожі продукти випускають виробники Південної Кореї, Китаю. Зовні їх продукція дуже схожа на продукцію ЗМ. Але якість помітно відрізняється: ці пов'язки можуть ламатися, можуть бути токсичними і викликати алергію.

Носимо правильно

Щоб зрощення кістки проходило швидко і без ускладнень, дотримуйтеся простих правил носіння пов'язок.

 • часто рухайте пальцями рук або ніг, щоб зменшити набряк і підтримувати рухливість суглобів;
 • уникайте ударів пов'язки про тверду поверхню;
 • не намагайтеся самостійно вкоротити її довжину;
 • сушіть пов'язку феном після водних процедур.

У разі якщо пов'язка була накладена неправильно, і ви відчуваєте холод в кінцівки, стянутость, жорсткість або свербіж, обязательнообратітесь до вашого лікаря.

Вибирайте надійність і комфорт!

Весь цивілізований світ вже багато років користується пов'язками ЗМ. Перша іммобілізірующую пов'язка торгової марки 3М з'явилася ще в 1978 році і залишається незмінно популярним матеріалом у всьому світі. Сьогодні інноваційні пов'язки ЗМ доступні і в Україні! Уже десятки тисяч. пацієнтів з переломами і травмами рук і ніг відчули на собі їх переваги під час лікування в Україні. Спробуйте і ви!

Сподобалося? Поділіться з друзями!Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments