14 листопада - День боротьби проти діабету в «Екомед»

14 листопада 2017 року відбудеться Всесвітній день боротьби з діабетом (World Diabetes Day). У зв'язку з цією подією «Екомед» запрошує всіх бажаючих відвідати роздрібний магазин компанії, в якому буде проводитися благодійна акція з вимірювання цукру в крові. Зробити це зможе кожен абсолютно БЕЗКОШТОВНО.

Де?

м. Київ, вул. Сирецька, 9, магазин «Екомед»

Коли?

14.11.2017 року з 11:00 до 18:00.

14 листопада ось уже 11 років є знаменною датою для діабетиків у всьому світі. Цей день закріплений в міжнародному календарі ООН від 20.12.2006 відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй. Дата приурочена до дня народження Фредеріка Бантінга - видатного канадського вченого, який разом із соратником Чарльзом Бестом привніс неоціненний вклад в боротьбу людства проти недуги під назвою цукровий діабет - винайшов інсулін для ін'єкцій. За ці досягнення Бантінг в 1923 р. став наймолодшим лауреатом Нобелівської премії з фізіології і медицини. І в наш час відкриття Бантінга та Беста щороку рятує життя мільйонам людей.

До даними Української Діабетичної Федерації, на 1.01.2015 в Україні зареєстровано 1 млн 198 тис. хворих на діабет, близько 200 тис. з яких потребують постійного введення інсуліну (в тому числі 8000 дітей). Всесвітній день діабету - це дата, яка покликана нагадати всій світовій громадськості про небезпеку, яку несе захворювання на цукровий діабет.

Не ігноруйте стан власного здоров'я, візьміть участь в БЕЗКОШТОВНІЙ акції від «Екомед» по вимірюванню глюкози в крові!

Сподобалося? Поділіться з друзями!Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments