Обирати глюкометр NEO - значить, обирати краще!

За результатами міжнародного голосування серед людей з діабетом пристроєм для вимірювання глюкози в крові №1 визнана модель NEO від бренду NewMed. Учасниками голосування були також популярні бренди Accu-Chek, FreeStyle, OneTouch тощо.

Щорічно міжнародна організація людей з діабетом DIA БРЕНД проводить інтерактивні дослідження з метою визначення найкращих, на думку пацієнтів з діагнозом "діабет", пристосувань, препаратів та інших виробів для діабетиків. У 2018 році в номінації "Пристрій для самоконтролю - глюкометр" перемогу здобув прилад від компанії New Med - глюкометр NEO. Більше 40% тих, хто проголосував підтвердили, що вимірювач глюкози в крові NEO - це найкраще співвідношення ціни і якості продукту.

Глюкометр NEO відноситься до виробів, які визначають цукор в крові за електрохімічним методом. Прилад має простий і доступний інтерфейс, точність і надійність, а також безпеку процедури вимірювань. Результати аналізу, проведеного за допомогою глюкометра NEO, можна оцінити вже через 5 с з моменту початку дослідження. Всі дані (500 останніх значень) зберігаються у вбудованій пам'яті приладу, тому можна стежити за всіма скачками цукру, а також визначати середнє значення за 1, 2 тижні або 1, 2, 3 місяці. Прилад живиться від акумулятора 3 В, заряду якого досить для проведення 1000 аналізів. Виріб компактний, його можна носити з собою на роботу або на прогулянку, не вимагає кодування і потребує всього однієї краплі крові для дослідження. Саме тому глюкометр NEO якісно перевершує своїх конкурентів за параметрами і характеристикам.

Поряд з глюкометром NEO в статистичному дослідженні брали участь такі пристосування: Accu-Chek (Roche) - 2 місце, FreeStyle (Abbot) - 3 місце, OneTouch (LifeScan, J & J), Longevita, Bionime, Diacont, On Call Plus і Acon Ladoratories. Також DIA бренд проводилися голосування на краще діабетичне харчування, засіб по догляду за тілом, кращий санаторій або курорт, краща лабораторія.

Сподобалося? Поділіться з друзями!Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments