Обирати глюкометр NEO - значить, обирати краще!

За результатами міжнародного голосування серед людей з діабетом пристроєм для вимірювання глюкози в крові №1 визнана модель NEO від бренду NewMed. Учасниками голосування були також популярні бренди Accu-Chek, FreeStyle, OneTouch тощо.

Щорічно міжнародна організація людей з діабетом DIA БРЕНД проводить інтерактивні дослідження з метою визначення найкращих, на думку пацієнтів з діагнозом "діабет", пристосувань, препаратів та інших виробів для діабетиків. У 2018 році в номінації "Пристрій для самоконтролю - глюкометр" перемогу здобув прилад від компанії New Med - глюкометр NEO. Більше 40% тих, хто проголосував підтвердили, що вимірювач глюкози в крові NEO - це найкраще співвідношення ціни і якості продукту.

Глюкометр NEO відноситься до виробів, які визначають цукор в крові за електрохімічним методом. Прилад має простий і доступний інтерфейс, точність і надійність, а також безпеку процедури вимірювань. Результати аналізу, проведеного за допомогою глюкометра NEO, можна оцінити вже через 5 с з моменту початку дослідження. Всі дані (500 останніх значень) зберігаються у вбудованій пам'яті приладу, тому можна стежити за всіма скачками цукру, а також визначати середнє значення за 1, 2 тижні або 1, 2, 3 місяці. Прилад живиться від акумулятора 3 В, заряду якого досить для проведення 1000 аналізів. Виріб компактний, його можна носити з собою на роботу або на прогулянку, не вимагає кодування і потребує всього однієї краплі крові для дослідження. Саме тому глюкометр NEO якісно перевершує своїх конкурентів за параметрами і характеристикам.

Поряд з глюкометром NEO в статистичному дослідженні брали участь такі пристосування: Accu-Chek (Roche) - 2 місце, FreeStyle (Abbot) - 3 місце, OneTouch (LifeScan, J & J), Longevita, Bionime, Diacont, On Call Plus і Acon Ladoratories. Також DIA бренд проводилися голосування на краще діабетичне харчування, засіб по догляду за тілом, кращий санаторій або курорт, краща лабораторія.

Liked? Share with friends!Share your opinion in the comments
comments powered by HyperComments