Нуролон

Стерильний хірургічний шовний матеріал НУРОЛОН, волокна якого виготовлені методом плетіння з нейлону, широко застосовується в серцево-судинних, офтальмологічних і нейрохірургічних маніпуляціях з апроксимації та лигированию м'яких тканин. Покриття воском робить волокна виключно гладкими, що спрощує проходження нитки крізь тканини пацієнта.

Технічні характеристики

Склад: алифатический полімер - поліамід 6/6 (C12H22О2N2) n.

Пігмент, що забарвлює волокна в чорний колір: гематеін НСК.

Варіації товщини і довжини ниток НУРОЛОН залежать від партії випуску.

Варіанти комплектацій поставок шовного матеріалу:

  • З нержавіючими голками різних типів і розмірів (нитка прикріплена до голки або з типом прикріплення «CONTROL RELEASE», коли матеріал витягується з голки).
  • З трубками з вінілу для використання як опорний шовний матеріал.

Матеріал рекомендується використовувати після детальної оцінки самопочуття пацієнта, розмірів його ран і особливо методики проведення лікарських маніпуляцій. Шви з використанням синтетичних волокон НУРОЛОН повинні бути зняті не пізніше місяця з моменту накладення.

Реакцією на нанесення швів з використанням нейлонового матеріалу НУРОЛОН є первинне запалення тканин, за чим слідує поступове поглинання волокон нитки сполучною тканиною. Через гідроліз нейлону можлива деяка зміна міцності ниток.

Синтетичні волокна НУРОЛОН повністю відповідають технічним параметрам стандартам, зазначеним у Фармакопеї США (USP) для «Хірургічних шовних матеріалів, що не розсмоктуються», а також в Європейській Фармакопеї для «стерильні поліамідних 6/6 шовних матеріалів». В окремих випадках можливі деякі відхилення за діаметрами.

Liked? Share with friends!Share your opinion in the comments
comments powered by HyperComments