Хірургічний кістковий віск Bone Wax

Хірургічний віск Bone Wax - засіб для локальної зупинки крові в кісткових тканинах. Випускається у вигляді твердих пластин по 2.5 г. Розм'якшується під дією тепла рук людини. Не розсмоктується. Виконаний з бджолиного воску, парафіну і пальмітату ізопропілу. Колір білий. Повністю стерильний. Застосовується для гемостазу на розсічених, просвердлених кісткових каналах, які містять капіляри, що кровоточать. Виробник - Ethicon, країна бренду - США.

Хірургічний кістковий віск Bone Wax - це засіб для механічного контролю кровотеч в каналах кісток, де є капіляри. Bone Wax використовується під час хірургічних втручань на зонах розсічених або розсвердлених кісткових тканин.

Основна сировина для хірургічного кісткового воску Bone Wax - це вибілений бджолиний віск (75% по масі). Пом'якшувальним компонентом виступає парафін (15%), залишок - пальмітат ізопропілу (10%). Завдяки цьому в звичайному вигляді Bone Wax являє собою прямокутну пластину 2.5 г, але під дією тепла рук продукт розм'якшується і знаходить можливість приймати різну форму, необхідну для гемостазу конкретної ділянки.

Гемостатичний ефект кісткового воску досягається за рахунок тампонадної дії (механічного закупорювання капілярів в порожнині кістки). Активізації згортання крові під дією кісткового воску Bone Wax виявлено не було. Кістковий віск Bone Wax не розсмоктується під дією окислювально-відновних процесів в організмі людини, тому його розміщення може виступати фізичним бар'єром для регенерації кісткової тканини. Саме тому використання хірургічного кісткового воску недоцільно в зонах, де перевагою є швидка регенерація кісток.

Кістковий віск Bone Wax є стерильним продуктом, стерилізація засобу проводиться методом опромінення. Рекомендується відкривати стерильну упаковку кісткового воску Bone Wax прямо перед накладенням продукту на поверхню рани, щоб уникнути інфікування речовини.

Хірургічний кістковий віск використовується в травматології, стоматології, ортопедії, щелепно-лицевій хірургії, нейрохірургії, при стернотомії. Оскільки Bone Wax є чужорідним тілом в організмі людини, може спостерігатися незначне запалення в тканинах, які безпосередньо торкаються воску.

Тип

Засоби для гемостазу

Склад

Бджолиний віск (75 %)

Парафін восковий (15 %)

Пальмітат ізопропілу (10 %)

Колір

Білий

Вага, г

1.5

Виробник

Ethicon (США)

Liked? Share with friends!Share your opinion in the comments
comments powered by HyperComments