Система Enteroport® plus

Система Enteroport plus від всесвітньо відомого німецького виробника медичного обрудования B.braun - це спеціальний набір для введення ентерального харчування пацієнтам, які втратили самостійну можливість вживати їжу природним шляхом. Така ситуація можлива у пацієнтів з онкологічними захворюваннями, при травмах щелепи, стравоходу, черепа, при опіках, гострих отруєннях, ускладненнях в післяопераційному періоді і після хіміотерапії, непрохідності стравоходу та ін.

Система Enteroport plus складається з насосу Enteroport plus і універсального адаптеру Enteroport plus. Насос забезпечує контрольовану подачу ентеральної суміші до зонду, який знаходиться в шлунку або кишечнику. У насоса Enteroport plus передбачені 2 режими введення харчування - постійний з вибором часу, обсягу або швидкості подачі продукту і болюсний, порціями об'ємом до 240 мл. Швидкість подачі ентеральної суміші можна регулювати від 1 до 400 мл / год.

Насос Enteroport plus портативний (малі габарити і вага 450 г) і простий в управлінні, має ергономічний і сучасний дизайн конструкції. На великому рідкокристалічному дисплеї відображається запрограмований режим роботи апарату. У приладі встановлений захист від випадкової або навмисної зміни в настройках роботи насосу. Є кнопка для пацієнта, за допомогою якої він може викликати медичний персонал в непередбаченій ситуації.

Прилад працює від мережі або від акумулятора (час безперервної роботи - до 2 діб). Основною особливістю насосу Enteroport plus є програма контролю і безпеки, за допомогою якої насос видає звуковий та візуальний сигнали, якщо мають місце: оклюзія, низький заряд батареї, потрапляння повітряного прошарку в систему, закінчення часу або заданого обсягу введення продукту. В апараті передбачений режим запам'ятовування останньої програми, за якою проводилося введення за допомогою Enteroport plus.

Універсальний адаптер Enteroport plus Люера Лок з конусним коннектором має спеціальний безголковий Y-порт для шприців з роз'ємом Люера, а також роликовий затискач і крапельну камеру. Виріб виготовлено без використання DEHP (фталатів, які впливають на репродуктивну систему).

Система Enteroport plus відповідає стандарту DIN EN 1615 і гарантує відмінну європейську якість використовуваних у виробництві виробу матеріалів.

Liked? Share with friends!Share your opinion in the comments
comments powered by HyperComments