Центральні венозні катетери

Набори з центральними венозними катетерами ARROW представлені більш ніж двомастами найменуваннями. Це катетери для дорослих, педіатричні, для діалізу, для масивних інфузій, одно- і багатопросвітні, перманентні туннеліруемі катетери для хронічного гемодіалізу CANNON II PLUS. Висока якість продукції Arrow досягається постійним контролем кожної технологічної операції.
Катетери виготовляються з біологічно інертного термопластичного поліуретану, рентгеноконтрастного по всій довжині катетера. Термопластичність катетерів дозволяє зберігати при кімнатній температурі достатню жорсткість, що полегшує установку катетера, а при температурі тіла ставати м'якшою і еластичнішою, не пошкоджуючи стінку судини. Для запобігання пошкодженню ендотелію судини при установці всі катетери Arrow забезпечені спеціальним атравматично м'яким кінчиком Blue FlexTip®.
Компанією Arrow була розроблена модифікація методики катетеризації центральної вени по Сельдингеру з використанням шприца Arrow® Raulerson. Вмонтований в поршень герметичний металевий шток дозволяє вводити провідник безпосередньо крізь шприц, приєднаний до голки або пластикової канюлі. Такий спосіб катетеризації дозволяє виключити контакт лікаря з кров'ю пацієнта, уникнути можливої ​​повітряної емболії, крововтрати і репозиції пункційної голки при від'єднанні від шприца для введення провідника, знизити ймовірність контамінації катетера в процесі його установки. Набори з таким шприцем можна особливо рекомендувати до застосування в клініках, що виконують екстрені процедури хворим, як правило, не обстежили на наявність небезпечних гемотрансмісивних інфекцій.
Серія CV
Представлена ​​простими і недорогими наборами, в яких є все необхідне для установки катетера.
  • провідник
  • пункційна голка
  • шприц
  • судинний розширювач
  • фіксатори катетера
Серія CS і ES
Представляють собою набори для катетеризації центральної вени, що відповідають найсучаснішим вимогам безпеки. У набір, крім комплектації аналогічної серії CV, входить пластикова канюля на голці, яку встановлюють в центральній вені замість звичайної пункційної голки. Таким чином виключається ризик «зрізання» голкою j-образного кінчика провідника при його витяганні. Крім того, в такі набори можуть бути включені деякі додаткові аксесуари (безігольний ін'єкційний коннектор UserGard®, шприц Luer-Slip 5 мл).

Сподобалося? Поділіться з друзями!Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments