Набіру для катетеризації центральних вен ARROW , триканальний

Центральний венозний катетер виготовлений з рентгеноконтрастного поліуретану, який характеризується атромбогенностью і високою біологічною сумісністю. Поліуретанові катетери при кімнатній температурі мають достатню жорсткість, що полегшує їх проведення, а при температурі тіла стають більш еластичними, забезпечуючи мінімальну травматизацію судин.
Застосування
Троьхпросвітним катетерів дозволяє одночасно вводити несумісні лікарські препарати та розчини, проводити переливання крові і здійснювати забір аналізів, проводити моніторинг гемодинаміки, а також, при використанні певної модифікації катетерів, дозволять візуалізувати анатомію серця і великих судин. Крім цього, 3-просвітні катетери дуже часто використовуються при проведенні тривалої антибіотико - та хіміотерапії.
Особливості
Отвори троьхпросвітних катетерів розташовані на кінці і по довжині катетера, таким чином, що кожне отвір зміщене під кутом 90 º по відношенню до попереднього, щоб уникнути перемішування вводяться розчинів. На порті кожного каналу, знаходиться маркування із зазначенням виду каналу (проксимальний, медіальний, дистальний) і відстані (в см) до вихідного отвору каналу
Використовується у відділеннях дитячої анестезіології, інтенсивної та хіміотерапії
Правила зберігання
Дана продукція повинна зберігатися у власному оригінальному пакуванні в сухому приміщенні, переважно захищеному від прямих і непрямих джерел світла й тепла.

Сподобалося? Поділіться з друзями!Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments