Для волонтерів!
Ви можете залишити Вашу заявку на продукцію, заповнивши заявку в telegram або viber
Слава Україні!

Тонометр NewMed з індикатором аритмії UNO (з елементом живлення)

Автоматичний прилад для вимірювання артеріального тиску NewMed Uno. Діапазон вимірювання тиску - 30-280 мм рт.ст. Діапазон вимірювання пульсу - 40-199 уд. / хв. У пристрої передбачені індикатори визначення аритмії, вимірювання пульсу, сигнал правильності розміщення манжети. Діаметр манжети - 22-42 см, підходить для дорослого плеча. Великий РК-екран для простоти використання у людей похилого віку. Пам'ять на 200 ячейок. Компактні розміри, є сумка-чохол для зберігання. Бренд - NewMed (Австрія).

NewMed Uno - це компактний автоматичний тонометр, простий в експлуатації і точний прилад для визначення артеріального тиску і пульсу в домашніх умовах. Пристрій для вимірювання тиску оснащений збільшеною манжетою, діаметр якої підходить для плеча окружністю 22-42 см. Манжета виконана з нейлону - міцного, але приємного на дотик синтетичного матеріалу, який не викликає алергічних реакцій. Стійкість до зношування манжети з нейлону дозволяє користуватися приладом протягом тривалого часу без втрати привабливого зовнішнього вигляду.

Тонометр NewMed Uno визначає артеріальний тиск в діапазоні від 30 до 280 мм рт.ст., а пульс - в діапазоні 40-199 ударів в хвилину. Похибка, яка допускається при вимірах за допомогою NewMed Uno, не перевищує 5% від отриманих даних. У виробі передбачений індикатор аритмії, тому якщо таке явище має місце, тонометр його відзначить на екрані. Сам екран - рідкокристалічний, символи великі. На екрані, крім індикатора аритмії, є індикатори правильності фіксації манжети і визначення пульсу. Додаткова функція, вбудована в тонометр, - годинник.

У тонометрі NewMed Uno є вбудована пам'ять, яка може зберігати до 100 даних на кожного з двох користувачів вимірювача тиску. Функція усереднення даних дозволяє визначити середньостатистичний тиск з останніх 3 вимірювань. Пристрій працює від батарейок, в комплекті поставляються 4 акумулятори АА. Також є можливість живлення виробу від мережі, однак мережевий адаптер необхідно купувати окремо.

Тонометр NewMed Uno не займає багато місця, оскільки має дуже компактні габаритні розміри і вагу. Для зручності зберігання і перенесення виробник постачає в комплекті невеликий чохол для тонометра і комплектуючих. Термін гарантії від офіційного виробника - 5 років з моменту покупки.

Тип вимірювання тиску

Автоматичний 

Діапазон вимірювання тиску, мм рт.ст.

30-280

Діапазон вимірювання пульсу, уд./хв.

40-199

Допустима похибка, %

+/- 5 

Обчислення середнього тиску

Так, з 3 останніх значень

Область вимірювання

Плече

Окружність манжети, см

22-42

Матеріал манжети 

Нейлон

Індикатор правильності фіксації манжети

Так

Індикатор аритмії

Так

Індикатор вимірювання пульсу

Так

Автовідключення

Так

Кількість ячейок пам’яті

2х100

Живлення 

Мережа, батарейки

Елементи живлення

4х1.5V (AA/LR06)

Мережевий адаптер 

Ні

Дисплей

Рідкокристалічний

Додаткові функції

Годинник

Комплектація

Тонометр

Манжета універсальна 22-42 см

4 батарейки АА

Чохол

Інструкція

Гарантійний талон

Габарити (ВхШхГ), см

5х11.5х17

Вага, кг

0.32

Виробник

NewMed (Австрія)

Строк гарантії, міс.

60

Сподобалося? Поділіться з друзями!Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments