Глюкометр НЕО (NEO) від NEWMED

Захворювання діабет вимагає особливої уваги. Пацієнтам з діабетом 1-го і 2-го типу часто необхідне регулярне вимірювання рівня глюкози в крові. Провести аналіз можна в лабораторних умовах або, завдяки сучасним технологіям, що розвиваються з року в рік, навіть у себе вдома. Для цього знадобиться невеликий прилад під назвою глюкометр.

В асортименті сучасної медичної техніки представлені сотні різних моделей глюкометрів зі своїми достоїнствами і недоліками. Австрійська компанія NEW MED, орієнтуючись на запити ринку і потреби клієнтів, розробила оптимальний у співвідношенні ціна-якість стартовий набір для вимірювання рівня цукру в капілярної крові людини NEO.

Глюкометр NEO в його наборі - це компактний прилад з великим екраном, символи на якому розбірливі навіть для літніх людей. Такий глюкометр працює від акумулятора 3.0 В, заряду якого досить для проведення 1000 досліджень глікемії.

У глюкометрі NEO поєднуються швидкість проведення аналізу (всього 5 с від моменту потрапляння крові на тест-смужку), компактність і простота в експлуатації. Мінімальної дози крові - всього 0,6 мкл - досить, щоб прилад відобразив результат на екрані. Для зручності користувача в приладі є 500 осередків пам'яті, в яких зберігаються дані від крайніх вимірювань. Також можна дізнатися усереднене значення рівня цукру в крові за останні 7, 14, 30, 60 або 90 днів.

Щоб пацієнт не забував проводити регулярні виміри, в глюкометрі NEO передбачене голосове нагадування (до 10 разів на день). Також попереджувальне оповіщення прозвучить в разі, якщо рівень глюкози в крові дуже низький або перевищує норму, якщо в зразку біоматеріалу виявлені кетони. Діапазон вимірювань - від 1,1 до 33,3 ммоль \ л.

Система для контролю рівня глюкози NEO від NEW MED працює по глюкозооксидазному ферментному методу аналізу. Калібрування результатів - за еквівалентом плазми крові. Забір капілярної крові можна проводити з пальця або, як альтернатива, з передпліччя і долоні.

Система для контролю рівня глюкози NEO, як і вся продукція компанії NEW MED, відповідає стандарту ISO 15197: 2015. У приладі передбачена гарантія 5 років від виробника. Якщо дотримуватися умов зберігання і експлуатації приладу (температурний режим від 5 до 45 ˚С і відносна вологість 20 - 90%), система моніторингу цукру прослужить вам максимально довго.

Прилад виконаний у двох кольорових рішеннях: синьому і білому

Сподобалося? Поділіться з друзями!Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments