Нью Мед (New Med)

Всесвітньо відомий виробник медичного обладнання та інструментарію для різних галузей медицини. Прилади виробництва Нью Мед підходять для використання в умовах установи охорони здоров’я, а також досить прості для домашньої експлуатації. Виключна якість продукції забезпечує стабільне зростання попиту на товари New Med.

 • Захворювання діабет вимагає особливої уваги. Пацієнтам з діабетом 1-го і 2-го типу часто необхідне регулярне вимірювання рівня глюкози в крові. Провести аналіз можна в лабораторних умовах або, завдяки сучасним технологіям, що розвиваються з року в рік, навіть у себе вдома. Для цього знадобиться невеликий прилад під назвою глюкометр.

  Детальніше
 • Для регулярного вимірювання глюкози в крові необхідний значний запас витратних матеріалів, зокрема, тест-смужок. Як правило, в стартовому наборі для моніторингу глікемії запас тест-смужок незначний, тому важливо подбати про те, щоб індикатори завжди були під рукою.

  Детальніше
 • Система контролю рівня глюкози в крові від Австрійського виробника NEWMED

  Детальніше
 • Опудрені та не опудрені
  Посилена міцність, більш надійний захист під час хірургічних процедур
  Рукавичка повністю відповідає анатомічній формі руки
  Мякість матеріалу створює комфорт під час операцій
  Висока еластичність
  Мікро-текстурована робоча поверхня, на долоні та пальцях, завдяки якій підтримується необхідна міцність захвату як вологою так і сухою рукавичкою
  Валик в кінці манжети полегшує одягання рукавичок, запобігає згортанню манжети та фіксує рукавичку на одязіДетальніше
 • Опудрені та не опудрені
  Захищають від інфікування і контакту шкіри з хімічними речовинами, стійки до високоактивних речовин і середа.
  Текстурна поверхню пальців.
  Є альтернативою для людей схильних до алергії на латекс.
  Детальніше
 • Опудрені та не опудрені
  Забезпечують захист медперсоналу під час виконання різних маніпуляцій.
  М'якість матеріалу забезпечує комфорт і ідеальне прилягання.
  Валик в кінці манжети полегшує одягання рукавичок, і запобігає згортанню манжети.Детальніше
 • Професійний апарат для аерозольтерапії, може застосовуватись в стаціонарах, а також у домашніх умовах. Надійний потужний компресор забезпечує безперервну роботу, високу швидкість доставки лікарського засобу, а також низький рівень шуму.
  Компактний дизайн: легко транспортувати за допомогою зручної вбудованої ручки.
  Прилад поставляється з RF8 Plus небулайзером із системою клапанів, а також комплектом зручних Soft Touch масок для дорослих і дітей.
  Дана модель має відділ для зберігання аксесуарів, де їх можна зберігати, коли вони не використовуються.

  Детальніше
 • Нова компактна модель, призначена для частого використання в домашніх умовах.
  Забезпечує швидку доставку ліків завдяки небулайзеру RF8, одночасно забезпечуючи оптимальне розпилення.
  Завдяки безшумнії роботі та можливості регуляції швидкості доставки, дана модель є ідеальною моделлю для використання в домашніх умовах для всієї родини.
  Надм’яка маска Soft Touch робить лікування ще більш комфортним.
  Чохол, що поставляється в комплекті, дозволяє легко зберігати і транспортувати прилад.

  Детальніше
 • Автоматичний прилад для вимірювання артеріального тиску NewMed Uno. Діапазон вимірювання тиску - 30-280 мм рт.ст. Діапазон вимірювання пульсу - 40-199 уд. / хв. У пристрої передбачені індикатори визначення аритмії, вимірювання пульсу, сигнал правильності розміщення манжети. Діаметр манжети - 22-42 см, підходить для дорослого плеча. Великий РК-екран для простоти використання у людей похилого віку. Пам'ять на 200 ячейок. Компактні розміри, є сумка-чохол для зберігання. Бренд - NewMed (Австрія).

  Детальніше
 • Тонометр NewMed Primo + - ідеальний автоматичний прилад для самоконтролю артеріального тиску з високим рівнем точності. Простий у використанні, екран з великими символами. Манжета в комплекті підходить для плеча 22-42 см в обхваті. Є індикатор аритмії, індикатор вимірювання пульсу, індикатор правильності закріплення манжети на плечі, а також можливість зберігання 2х100 даних в пам'яті. Діапазон вимірювань: 30-280 мм.рт.ст. В комплекті - сумка-чохол для зберігання, адаптер для живлення від мережі, 4 батарейки типу АА для роботи без мережі. Бренд - NewMed (Австрія).

  характеристика

  Детальніше
Сподобалося? Поділіться з друзями!Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments