Шовний матеріал ВІКРИЛ* РАПІД (VICRYL * RAPIDE)

Шовний матеріал VICRYL * RAPIDE належить до синтетичних стерильних хірургічних шовних матеріалів, що швидко розсмоктуються.

Стерильний синтетичний шовний матеріал, що розсмоктується(ПОЛИГЛАКТИН 370)

Шовні матеріали VICRYL * RAPIDE на 90% складаються з капролактона, на 10% - з гліколіда і покриваються речовиною, до складу якої входить гліколід і лактолід у рівних частинах (Поліглактін 370), а також стеарат кальцію; Сополімер Поліглактін 370, що містить стеарат кальцію вільний від антигенної активності, не має пірогенних компонентів (апірогенний) і викликає слабку реакцію тканин при розсмоктуванні.

Шовні матеріали VICRYL * RAPIDE виробляються незабарвленими або йдуть з забарвленням фіолетового кольору D & C - №2 (код №: 60725). Шовні матеріали VICRYL * RAPIDE варіюються по товщині і довжині нитки, і можуть поставлятися окремо або в комплекті з голками з нержавіючої сталі. для детального опису комплектації зверніться до каталогу продукції компанії «Ethicon Endo-Surgery» або до нашого контакт-центру.

VICRYL * RAPIDE компанії «Ethicon» виготовляється відповідно до вимог Фармакопеї США (US Pharmacopeia): "колагенові шовні матеріали" і Європейської Фармакопеї (European Pharmacopoeia): "Стерильні волокна, що розсмоктуються" (в окремих випадках присутнє незначне перевищення специфікацій по діаметру нитки)..

Шовні матеріали VICRYL * RAPIDE використовуються для зближення і/або з'єднання м'яких тканин там, де необхідна короткочасна підтримка країв рани і де має значення швидке розсмоктування шовного матеріалу. VICRYL * RAPIDE часто застосовується для накладання шкірних швів, особливо в педіатрії; при проведенні епізіотомії; висічення крайньої плоті; при операціях на слизовій ротової порожнини; в очній хірургії при накладенні кон'юнктивальних швів.

Вибір і накладання шовних матеріалів, слід здійснювати, враховуючи такі чинники: хірургічний досвід, стан пацієнта, розмір рани, техніка хірургічного втручання.

Середній час відпадання вузлів VICRYL * RAPIDE: 7-10 днів з моменту операції і можуть бути легко видалені протиранием шва стерильним марлевим тампоном. Зняття швів, як правило, не потрібно.

Запальна реакція в тканинах на шовний матеріал VICRYL * RAPIDE буває від мінімальної до помірної.

Втрата початкової міцності на розтягнення настає після 10-14 днів з моменту операції. Період повного розсмоктування VICRYL * RAPIDE: 42 доби.

Повну інформацію про характеристики та наявність продукції Ethicon", що входить до складу групи компаній Johnson & Johnson, ви завжди можете отримати, звернувшись до менеджерів компанії "ЕКОМЕД".

Сподобалося? Поділіться з друзями!Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments