Шовний матеріал ВІКРИЛ * плюс (VICRYL * PLUS)

Шовний матеріал VICRYL * PLUS це синтетичний стерильний хірургічний шовний матеріал, який розсмоктується, вироблений з сополімеру, (90% - гліколід, 10% - L-лактід). Емпірична формула сополімера - (C2H2O2)m(C3H4O2)n.

Синтетичний стерильний шовний матеріал, що розсмоктується (ПОЛІГЛАКТІН 910)

Плетені шовні матеріали VICRYL * PLUS вкриваються сумішшю, до складу якої входить гліколід і лактолід в рівних частинах (Поліглактін 370), а також стаерат кальцію. Сополімери Поліглактін 910 і Поліглактін 370, що вміщують стеарат кальцію вільні від антигенної активності, апірогенні й викликають тільки мінімальну запальну реакцію тканин під час розсмоктування.

Шовний матеріал VICRYL * PLUS містить Іргакер MP (Триклозан), антибактеріальний агент широкого спектру дії. Шовні матеріали VICRYL * PLUS зафарбовують за допомогою додавання фарбника D + C фіолетового № 2 (Колірний код №: 60725) у процесі полімеризації. Також виготовляються незафарбовані шовні матеріали.

Шовні матеріали VICRYL * PLUS мають різні товщину і довжину та відпускаються окремо або в комплекті з голками різних типів і розмірів, що вироблені з нержавіючої сталі. Голка може бути постійно прикріплена до нитки або фіксуватись за типом CR (control release), що дає можливість знімати голки, а не відрізати їх. Існують комплекти з голками, які можливо використовувати в магнітному полі при індукції до 1,5 Тесла. Такі голки йдуть двоколірними (чорний /сріблястий) та мають маркування MRI.

VICRYL * PLUS відповідає вимогам Фармакопеї США: "хірургічні шовні матеріали, що розсмоктуються " та Європейської Фармакопеї: "стерильні синтетичні плетені шовні матеріали, що розсмоктуються" (в окремих випадках присутнє незначне перевищення специфікацій по діаметру).

Шовні матеріали VICRYL * PLUS мають загальне використання при зближенні та з'єднанні м'яких тканин, мікрохірургії судин діаметром менше 2 мм. Безпека та ефективність використання шовних матеріалів VICRYL * PLUS у серцево-судинній хірургії, очній хірургії та нейрохірургії не встановлена.

Вибір та накладання шовних матеріалів, слід робити враховуючи такі чинники: хірургічний досвід, стан пацієнта, розмір рани, техніка хірургічного втручання.

Шовний матеріал VICRYL * PLUS викликає мінімальну реакцію в тканинах, у подальшому з вростанням волокнистої сполучної тканини. Втрата міцності на розтягування з цілковитим розсмоктуванням шовного матеріалу VICRYL * PLUS відбувається у результаті гідролізу, завдяки якому сополімер розчеплюється на гліколеву і молочну кислоти, які потім всмоктуються і ассимілюються організмом. Процес починається з втрати міцності на розтяг, за якою настає втрата маси. Втрата первісної міцності на розтяг настає за п'ять тижнів з моменту вживлення. Період повного розсмоктування VICRYL * PLUS: 56 - 70 днів.

Тривалість імплантації, дні

Приблизна залишкова міцність % від початкової

14

75%

21(6-0 і більше)

50%

21(7-0 і менше)

40%

28 (6-0 і більше)

25%

Метод, за яким визначалась зона пригнічення росту вказав, що шовний матеріал VICRYL * PLUS нейтралізує ймовірність колонізації шовного матеріалу бактеріями Staphylococcus aureus, Staphylococcus epidermis і його метицилін-стійким штамом.

Повну інформацію про характеристики та наявність продукції Ethicon", що входить до складу групи компаній Johnson &asp Johnson, ви завжди можете отримати, звернувшись до менеджерів компанії "ЕКОМЕД".

Сподобалося? Поділіться з друзями!Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments