Гемостатична матриця Серджифло (Surgiflo)

Матриця для забезпечення гемостазу Серджифло (Surgiflo) - спеціальний медичний препарат, який використовується для аплікацій на ранові поверхні при кровотечах. Матриця виготовлена зі свинячого желатину. Застосовується в сукупності з фізіологічним розчином. Можливе використання тромбіну. Колір - білий, іноді з кремовим відтінком.

Комплектація набору:

  • стерильний шприц;
  • Люер-адаптер;
  • ємність для рідини.

Перед нанесенням препарату на рану матриця Surgiflo попередньо з'єднується з 3 мл рідини, після чого за допомогою аплікатора шприцом накладається на пошкоджену ділянку.

Гемостатична матриця Surgiflo повністю розсмоктується після 30 - 45 днів від моменту аплікації на поверхню, що кровоточить. Тканинні реакції на препарат, викликані у тварин в ході експериментальної діяльності, оцінюються як незначні.

Сфера використання:

Продукт добре зарекомендував себе як гемостатичний препарат при капілярних, венозних і / або артеріальних кровотечах, коли традиційні методи зупинки крові виявилися неефективні. Перед застосуванням гемостатической матриці Surgiflo слід переконатися у відсутності у пацієнта алергічних реакцій на компоненти (свинячий желатин).

Протипоказання:

  • Урологічні, офтальмологічні маніпуляції;
  • Використання для закриття розмірів шкірних покривів через можливість потрапляння желатину між тканинами.
  • Використання при внутрішньосудинних компартментах.
Сподобалося? Поділіться з друзями!Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments