Шовний матеріал PROLENE* (PROLENE*)

Шовний матеріал PROLENE * - моноволоконний синтетичний стерильний хірургічний шовний матеріал, що не розсмоктується, та виробляється з ізотактичного кристалічного стереоізомера поліпропілену, синтетичного лінійного поліолефіну.

Стерильний синтетичний шовний матеріал, що не розсмоктується (МОНОВОЛОКОННИЙ ПРОПІЛЕН)

Шовні матеріали PROLENE * мають незабарвлений (прозорий) колір або синій - з фталоцианіном блакитним (колірний код № 74160).

Шовні матеріали PROLENE * виготовляються з різною товщиною та довжиною нитки, та постачаються окремо або в комплекті з прикріпленими голками різних типів і розмірів (матеріал: нержавіюча сталь).

Дані шовні матеріали також поставляються в наступних модифікаціях:
1. ГЕМОСІЛ * - комбінація голки і нитки, де діаметр голки більш точно відповідає діаметру нитки шовного матеріалу, що підвищує гемостаз в області проколу.
2. З низкою компонентів з різних матеріалів для закріплення кінців ниток при закритті підшкірних ран або для зшивання сухожиль.
3. У комплекті з вініловими трубками для використання в якості утримуючих швів.
4. Шовні матеріали з тефлоновим прокладками PTFE (Політетрафторетилен) для використання в якості прокладки між швом і поверхнею тканини з метою збільшення галузі розподілу навантаження.

PROLENE * компанії «Ethicon» виготовляється відповідно до вимог Фармакопеї США (US Pharmacopeia): "Стерильні шовні матеріали, що не розсмоктуються" і Європейської Фармакопеї (European Pharmacopoeia): "Хірургічні шовні матеріали, що не розсмоктуються", крім незначних перевищень специфікацій ниток по діаметру для метричного розміру 0,5 (7/0) і позначень в місці прикріплення матеріалу до голки в модифікації ГЕМОСИЛ*.

Шовні матеріали PROLENE * призначаються для апроксимації та/або лігування м'яких тканин, включаючи використання в серцево-судинній, очній хірургії та нейрохірургії.

Вибір та накладання шовних матеріалів, слід робити враховуючи такі чинники: хірургічний досвід, стан пацієнта, розмір рани, техніка хірургічного втручання.

Шовний матеріал PROLENE * викликає мінімальну початкову запальну реакцію в тканинах з наступною поступовою інкапсуляцією шовного матеріалу сполучною тканиною. Шовний матеріал PROLENE * не розсмоктується і не втрачає міцності на розтяг.

Завдяки своїй відносній біологічній інертності PROLENE використовують у місцях, де важлива найменша можлива реакція в тканинах. Він успішно застосовується в хірургічних ранах, де є ризик інфікування або забруднення, тому що його використання мінімізує утворення лігатурного свища чи відторгнення шовного матеріалу.

Так як шовний матеріал PROLENE * не зростається з навколишніми тканинами, він потребує витягування після загоєння рани.

Повну інформацію про характеристики та наявність продукції Ethicon", що входить до складу групи компаній Johnson & Johnson, ви завжди можете отримати, звернувшись до менеджерів компанії "ЕКОМЕД".

Сподобалося? Поділіться з друзями!Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments