Шовний матеріал ПДС * ІІ (PDS * II)

Шовний матеріал ПДС * II є стерильним синтетичним моноволоконним шовним матеріалом, що розсмоктується, виготовленим з поліестеру полі (р-діоксанона). Емпірична молекулярна формула полімеру - (C4H6O3) n.

Стерильний синтетичний шовний матеріал, що розсмоктується (Полідіоксанон)

Полімер Полідіоксанон не має антигенних і пірогенних властивостей, і викликає незначну реакцію тканин при розсмоктуванні.

Шовні матеріали ПДС * II фарбуються фіолетовим D & C - № 2 (колірний код: 60725) або синім D & C - № 6 (Номер колірного коду: 73000) при полімеризації. Також виготовляються незабарвлені шовні матеріали.

Шовні матеріали ПДС * II можуть мати різну товщину і довжину, та поставлятися окремо або в комплекті з голками. Голки мають різні типи, діаметри та йдуть з закріпленою ниткою або по типу CR (control release), при якій голка легко звільняється від нитки.

Даний матеріал може надходити в комплекті з додатковими компонентами (намистинки і «замочки») для закріплення кінців ниток при внутрішньошкірному закритті ран.

Шовний матеріал ПДС * II призначається для загального використання при зшиванні м'яких тканин, включаючи використання в сердечно-судинній педіатрії, в мікрохірургії і очній хірургії.

Шовний матеріал ПДС * II викликає мінімальну запальну реакцію в тканині і поступово замінюється знов утвореною сполучною тканиною. Поступова втрата міцності на розтяг та остаточне розсмоктування шовного матеріалу ПДС * II відбувається за допомогою гідролізу, де полімер розчиняється до мономерної діоксіетоксіуксусної кислоти, яка всмоктується і ассимілюється організмом.

Досліди по імплантації шовного матеріалу на щурах показали наступне:

Кількість днів після імплантації

остаточний приблизний % початкової міцності

14 днів

М 1,5 (4/0) і нижче 60%
М 2,0 (3/0) і вище 75%

28 днів

М 1,5 (4/0) і нижче 50%
М 2,0 (3/0) і вище 70%

42 дні

М 1,5 (4/0) і нижче 35%
М 2,0 (3/0) і вище 50%

В період до 90 днів після імплантації розсмоктування мінімальне. Повне розсмоктування шовного матеріалу закінчується в період від 180 до 210 днів.

Шовний матеріал ПДС * II відповідає вимогам стандартів Європейської Фармакопеї (European Pharmacopoeia) та Фармакопеї США (US Pharmacopeia)

Детальну інформацію щодо характеристик та наявності виробів ТМ Ethicon" ви можете отримати у менеджерів компанії "Екомед" - дистриб'ютора продукції направлення "Ethicon" компанії Johnson & Johnson на протязі 20 років.

Сподобалося? Поділіться з друзями!Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments