Шовный материал МОНОКРИЛ (MONOCRYL*)

Шовний матеріал MONOCRYL* є синтетичним стерильним хірургічним моноволоконним шовним матеріалом, що розсмоктується, виготовленим з сополімеру гліколіда і епсилон-капролактаму. Емпірична молекулярна формула полімера - (C2H2O2)m(C6H10O2)n.

Стерильний синтетичний шовний матеріал, що розсмоктується (ПОЛІГЛЕКАПРОН 25)

Показано, що сополімер Поліглекапрон 25 не має антигенних і пірогенних властивостей і викликає лише незначну реакцію тканин під час розсмоктування.

Шовний матеріал MONOCRYL* забарвлюється фіолетовим D & C - №2 (Номер колірного коду: 60725) в процесі полімеризації. Також виробляється незабарвлений MONOCRYL*.

Шовний матеріал MONOCRYL* може мати різну товщину і довжину, поставлятися окремо або в комбінації з голками різних типів і розмірів виготовленими з нержавіючої сталі різних типів і розмірів. Голки можуть бути з постійно прикріпленою ниткою або бути типу CR (control release), що означає контрольоване вивільнення і дозволяє звільняти голку від нитки, не відрізаючи останню.

MONOCRYL* відповідає вимогам Європейської Фармакопеї для "Стерильних синтетичних плетених шовних матеріалів, що розсмоктуються" та Фармакопеї США для "Хірургічних шовних матеріалів, що розсмоктуються " (за винятком невеликого перевищення специфікацій по діаметру).

Шовний матеріал MONOCRYL* призначається для апроксимації та \ або лігування м'яких тканин в місцях, де потребується застосування шовних матеріалів, що розсмоктуються

Слід вибирати і накладати шовні матеріали, враховуючи такі чинники: стан пацієнта, хірургічний досвід, техніку хірургічного втручання і розмір рани.

Шовний матеріал MONOCRYL* викликає мінімальну початкову запальну реакцію в тканинах з наступною поступовою інкапсуляцією шовного матеріалу знов відтвореною фіброзною сполучною тканиною.

Наростаюча втрата міцності на розтягування і остаточне розсмоктування шовного матеріалу MONOCRYL* відбувається в результаті гідролізу, в результаті якого полімер розкладається до адипінової кислоти, яка потім всмоктується і асимілюється в організмі шляхом метаболічних процесів. Розсмоктування починається з втрати міцності на розтяг, за якою слідує втрата маси.

Пофарбований матеріал

Непофарбований матеріал

Дні після імплантації, приблизний % початкової міцності

Дні після імплантації приблизний %

початкової міцності

7 днів 60 %

7 днів 50%

14 днів 30 %

14 днів 20%

Уся початкова міцність на розтяг втрачається через 28 днів після імплантації

Уся початкова міцність на розтяг втрачається через 28 днів після імплантації

Повне розсмоктування зазвичай настає в період від 90 до 120 днів.

Повну інформацію про характеристики та наявність продукції Ethicon", що входить до складу групи компаній Johnson &asp Johnson, ви завжди можете отримати, звернувшись до менеджерів компанії "ЕКОМЕД".

Сподобалося? Поділіться з друзями!Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments