Етилон чорний

Нитка ЕТИЛОН ЧОРНИЙ, що широко використовується в хірургічній практиці, належить до стерильних шовних матеріалів з синтетичного моноволокна, що не розсмоктуються.

Технічні характеристики

Склад: поліамід 6 [NH-CO- (CH2) 5] n або поліамід 6.6 [NH- (CH2) 6-NH-CO- (CH2) 4-CO] n.

Пігмент для фарбування в чорний колір: гематеін НСК.

Сфера застосування - лігування і пересадка м'яких тканин в:

 • кардіохірургії;
 • нейрохірургії;
 • хірургічної офтальмології.
 • Перш, ніж використовувати шовний матеріал, слід оцінити розмір ураження тканин, ступінь тяжкості стану хворого, а також досвід хірурга, що проводитиме операцію, та методику хірургічного втручання.

  Хоча синтетичні моноволокна поліамідів 6 і 6.6 не відносяться до речовин, що розсмоктуються самостійно, можливо поступове зниження міцності ниток внаслідок гідролітичних процесів. Вірогідна первинна гіперемія тканин одразу після накладення швів. Поступово шви інкапсулюються сполучними тканинами організму.

  Параметри шовного матеріалу (товщина і довжина) можуть змінюватися в залежності від партії випуску. Голки з нержавіючої сталі можуть поставлятися як в комплекті, так і окремо від шовних ниток. Тип прикріплення нитки до голок - постійний або Control release (звільнення голки від нитки без відрізання).

  ЕТІЛОН ЧОРНИЙ є шовним матеріалом, що повністю відповідає технічним стандартам і параметрам Фармакопеї США (USP) для «Хірургічних шовних матеріалів, що не розсмоктуються» і Європейської Фармакопеї для «Стерильні шовних матеріалів - Поліамід 6» та «Стерильність шовних матеріалів - Поліамід 6.6». Можливі деякі відхилення в діаметрах.

  Сподобалося? Поділіться з друзями!  Поділіться Вашою думкою в коментарях
  comments powered by HyperComments