Етібонд

Шовна нитка етібонд належить до типу стерильних хірургічних матеріалів, не здатних до самостійного розсмоктування. Виготовляється методом плетіння.

Технічні характеристики

Матеріал: полімер (етилен терефталат (С10H8O4) n). Особливе покриття на основі полібутілату робить волокна більш гладкими, що підвищує прохідність нитки крізь тканини, а також продовжує термін служби, покращуючи експлуатаційні здатності.

Колір матеріалу:

  • білий (непігментований);
  • зелений (пігментований D & C - № 6).

Можливі комплектації поставок з нитками ЕТІБОНД:

  1. Шовний матеріал + голки з нержавіючої сталі з типом прикріплення нитки - постійний або Control release (вивільнення голки від нитки без відрізання).
  2. Кілька ниток + політетрафторетіленові прокладки, призначені для зниження навантаження на шов та поверхню обробленої м'якої тканини.
  3. Нитки ЕТІБОНД в наборі з доповненнями з різних матеріалів, що дозволяють використання для опорних швів.

Сфера використання

Нитки використовуються в кардіо-, нейро- і офтальмологічної хірургії, коли необхідні апроксимація і / або лігування м'яких тканин. Зафіксовані випадки застосування в мікрохірургії.

Вибір матеріалу ЕТІБОНД залежить від наступних показників:

  • загального стану здоров'я пацієнта;
  • розмірів пошкодження тканин;
  • досвіду хірурга і методики, обраної ним для проведення хірургічного втручання.

Первинна реакція тканин на хірургічний матеріал - незначна гіперемія, після чого наступає поступове поглинання ниток фіброзною сполучною тканиною. Матеріал не деформується і не втрачає своєї міцності протягом більш ніж 180 діб моменту імплантації.

Товщина і довжина волокон хірургічного матеріалу з етилен терефталату можуть бути різними в залежності від партії випуску.

Хірургічні стерильні волокна ЕТІБОНД є шовним матеріалом, що повністю відповідає технічним стандартам і параметрам Фармакопеї США (USP) для «Хірургічних шовних матеріалів, що не розсмоктуються» і Європейської Фармакопеї для «Стерильних полі (етилен-терефталатних) шовних матеріалів». В окремих випадках можливі деякі відхилення в діаметрах.

Сподобалося? Поділіться з друзями!Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments