Шовний матеріал ВІКРИЛ* (VICRYL*)

Шовний матеріал VICRYL* це синтетичний стерильний хірургічний шовний матеріал, який розсмоктується, вироблений з сополімеру, (90% - гліколід, 10% - L-лактід). Емпірична формула сополімера - (C2H2O2)m(C3H4O2)n.

Стерильний синтетичний шовний матеріал, що розсмоктуються (ПОЛІГЛАКТІН 910)

Шовні матеріали VICRYL вкриваються сумішшю, до складу якої входить гліколід і лактолід в рівних частинах (Поліглактін 910), а також стаерат кальцію. Сополімер Поліглактін 910, що вміщує стеарат кальцію вільний від антигенної активності, апірогеннний та викликає лиш мінімальну запальну реакцію тканин під час розсмоктування. Шовні матеріали VICRYL* зафарбовують за допомогою додавання фарбника D + C фіолетового № 2 (Колірний код №: 60725) у процесі полімеризації. Також виготовляються незафарбовані шовні матеріали.

Шовні матеріали VICRYL* мають різні товщину і довжину та відпускаються окремо або в комплекті з голками різних типів і розмірів, що вироблені з нержавіючої сталі. Голка може бути постійно прикріплена до нитки або фіксуватись за типом CR (control release), що дає можливість знімати голки, а не відрізати їх. Існують комплекти з голками, які можливо використовувати в магнітному полі при індукції до 1,5 Тесла. Такі голки йдуть двоколірними (чорний /сріблястий) та мають маркування MRI.

VICRYL* виготовляється згідно вимог Фармакопеї США: "хірургічні шовні матеріали, що розсмоктуються " та Європейської Фармакопеї: "стерильні синтетичні плетені шовні матеріали, що розсмоктуються" (в окремих випадках присутнє незначне перевищення специфікацій по діаметру).

Шовні матеріали VICRYL* мають загальне використання при зближенні та з'єднанні м'яких тканин, мікрохірургії судин діаметром менше 2 мм.

Вибір та накладання шовних матеріалів, слід робити враховуючи такі чинники: хірургічний досвід, стан пацієнта, розмір рани, техніка хірургічного втручання.

Шовний матеріал VICRYL* викликає незначну реакцію в тканинах, у подальшому з вростанням волокнистої сполучної тканини. Втрата міцності на розтяг з цілковитим розсмоктуванням шовного матеріалу VICRYL* відбувається у результаті гідролізу, завдяки якому сополімер розчеплюється на гліколеву і молочну кислоту, які потім всмоктуються і ассимілюються організмом. Процес розпочинається з втрати міцності на розтяг, за якою настає втрата маси. Втрата первісної міцності на розтяг настає за п'ять тижнів з моменту вживлення. Період повного розсмоктування VICRYL *: 56 - 70 днів.

Тривалість імплантації, дні

Приблизна залишкова міцність % від початкової

14

75%

21(6-0 і більше)

50%

21(7-0 і менше)

40%

28 (6-0 і більше)

25%

Детальну інформацію про характеристики та наявність товарів від Ethicon", яка входить до складу групи компаній Johnson & Johnson, ви в будь-який момент зможете отримати, зателефонувавши менеджерам компанії "ЕКОМЕД" - офіційного дистриб'ютора компанії Johnson & Johnson.

Сподобалося? Поділіться з друзями!Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments