Етікон (Ethicon)

Ethicon Wound Closure Solutions підрозділ Ethicon, всесвітньовідомий виробник ниток, які застосовуються з метою з'єднання тканин і інших сучасних винаходів для перекриття хірургічних ран. Основний асортимент компанії - дренажні пристосування, сучасні ідеї для усунення гриж, якісні шовні матеріали, клеї для шкіри і багато іншого.
 • Шовний матеріал VICRYL* це синтетичний стерильний хірургічний шовний матеріал, який розсмоктується, вироблений з сополімеру, (90% - гліколід, 10% - L-лактід). Емпірична формула сополімера - (C2H2O2)m(C3H4O2)n.

  Детальніше
 • Шовний матеріал VICRYL * RAPIDE належить до синтетичних стерильних хірургічних шовних матеріалів, що швидко розсмоктуються.

  Детальніше
 • Шовний матеріал MONOCRYL* є синтетичним стерильним хірургічним моноволоконним шовним матеріалом, що розсмоктується, виготовленим з сополімеру гліколіда і епсилон-капролактаму. Емпірична молекулярна формула полімера - (C2H2O2)m(C6H10O2)n.

  Детальніше
 • Шовний матеріал VICRYL * PLUS це синтетичний стерильний хірургічний шовний матеріал, який розсмоктується, вироблений з сополімеру, (90% - гліколід, 10% - L-лактід). Емпірична формула сополімера - (C2H2O2)m(C3H4O2)n.

  Детальніше
 • Шовний матеріал PROLENE * - моноволоконний синтетичний стерильний хірургічний шовний матеріал, що не розсмоктується, та виробляється з ізотактичного кристалічного стереоізомера поліпропілену, синтетичного лінійного поліолефіну.

  Детальніше
 • Шовний матеріал ПДС * II є стерильним синтетичним моноволоконним шовним матеріалом, що розсмоктується, виготовленим з поліестеру полі (р-діоксанона). Емпірична молекулярна формула полімеру - (C4H6O3) n.

  Детальніше
 • Синтетичний стерильний шовний матеріал, що не розсмоктується (Поліамід 6)

  Детальніше
 • Губка SPONGOSTAN *, виготовлена зі свинячого желатину, сприяє гемостазу поверхонь, що кровоточать. Губка стерильна, не розчиняється у воді.

  Детальніше
 • Гемостатична пудра SPONGOSTAN * зі свинячого желатину сприяє згортанню крові на будь-яких поверхнях, що кровоточать.

  Детальніше
 • Гемостатична анальна губка SPONGOSTAN зі свинячого желатину призначена для зупинки капілярних, венозних або артеріальних кровотеч після геморроідектоміі. Пристосування виконує також функції перев'язувального матеріалу в цій області. Губка володіє високою здатністю до вбирання рідин і пористою структурою.

  Детальніше
 • Нитка ЕТИЛОН ЧОРНИЙ, що широко використовується в хірургічній практиці, належить до стерильних шовних матеріалів з синтетичного моноволокна, що не розсмоктуються.

  Детальніше
 • Шовна нитка етібонд належить до типу стерильних хірургічних матеріалів, не здатних до самостійного розсмоктування. Виготовляється методом плетіння.

  Детальніше
 • Стерильний хірургічний шовний матеріал НУРОЛОН, волокна якого виготовлені методом плетіння з нейлону, широко застосовується в серцево-судинних, офтальмологічних і нейрохірургічних маніпуляціях з апроксимації та лигированию м'яких тканин. Покриття воском робить волокна виключно гладкими, що спрощує проходження нитки крізь тканини пацієнта.

  Детальніше
 • Матриця для забезпечення гемостазу Серджифло (Surgiflo) - спеціальний медичний препарат, який використовується для аплікацій на ранові поверхні при кровотечах. Матриця виготовлена зі свинячого желатину. Застосовується в сукупності з фізіологічним розчином. Можливе використання тромбіну. Колір - білий, іноді з кремовим відтінком.

  Детальніше
 • Хірургічний віск Bone Wax - засіб для локальної зупинки крові в кісткових тканинах. Випускається у вигляді твердих пластин по 2.5 г. Розм'якшується під дією тепла рук людини. Не розсмоктується. Виконаний з бджолиного воску, парафіну і пальмітату ізопропілу. Колір білий. Повністю стерильний. Застосовується для гемостазу на розсічених, просвердлених кісткових каналах, які містять капіляри, що кровоточать. Виробник - Ethicon, країна бренду - США.

  Детальніше
Сподобалося? Поділіться з друзями!Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments