Стент Precise/Precise RX

Стенти Precise / Precise RX застосовуються з лікувальною метою при атеросклерозі периферичних артерій. Вони здатні забезпечити механічну підтримку судини і збереження її внутрішнього просвіту для безперешкодного протікання крові. Дані стенти виготовлені з нітинолу (нікелево-титановий сплав). Для зручності застосування стент укріплений на системі доставки. Поставляється з відкритим гемоклапаном.

Оскільки будь-яке хірургічне втручання – це ризик, потрібно враховувати як переваги, так і недоліки техніки стентування. З одного боку, установка стента в пошкоджену атеросклерозом судину може помітно поліпшити стан здоров'я пацієнта і навіть продовжити його життя. З іншого боку, стентування має ряд протипоказань. Різні ускладнення можливі як в ході проведення операції по установці стенту, так і в реабілітаційний період. А тому потрібно враховувати і загальний стан пацієнта, і його індивідуальні особливості (вік, хронічні захворювання, гостроту патологічного процесу). Зважити всі «за» і «проти» в тому чи іншому випадку повинен допомогти компетентний лікар.

Основні вимоги до застосування стента:

  • Виконувати стентування має право хірург, який володіє технікою КТА і пройшов спеціальний курс підготовки по установці внутрішньосудинних стентів.
  • Готуючись до стентування, лікар зобов'язаний уважно вивчити розділи інструкції «Підготовка системи установки стентів», «Установка стента» і слідувати всім її рекомендаціям.
  • Стентування вимагає умов строгої стерильності.
  • Наявність рентгеноскопічного контролю під час стентування обов'язкова.
  • В арсеналі лікаря повинні бути присутніми всі необхідні медикаменти і засоби, які можуть знадобитися в екстреному порядку на випадок появи ускладнень в ході операції і після неї.
  • При установці декількох стентів перший з них розміщується в найбільш дистально розташовану область судини. Наступні стенти слід розміщати, просуваючись в проксимальному напрямку. Такий порядок знизить ризик зміщення раніше встановлених периферичних стентів.
  • Важливо пам’ятати, що стенти зберігаються в темному, сухому, прохолодному місці.

Виробник периферичних стентів Precise/Precise RX, компанія Johnson & Johnson («Джонсон і Джонсон», США), забезпечує судинних хірургів надійним інструментом для роботи, здатної продовжити пацієнтові життя і поліпшити здоров'я.

Сподобалося? Поділіться з друзями!

Vk
Ok
Google+


Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments