Інструментарій для емболізації аневризм головного мозку - направляючий катетер Envoy

Провідникові (направляючі) катетери Envoy і Envoy XB призначені для застосування в серцево-судинній хірургії для введення інтервенційних або діагностичних пристроїв в просвіти центральних і периферичних судин. У нейросудинній хірургії дані катетери часто використовуються для емболізації аневризм головного мозку.

Катетери Envoy мають обплетений каркас з нержавіючої сталі і нейлону з поліуретановим покриттям. Його конструкція MULTI-SEGMENT, що складається з трьох сегментів, забезпечує гарну комбінацію гнучкості і підтримки. М'який радіоконтрастний кінчик катетера щадний по відношенню до судинної стінки. Катетер має один широкий просвіт, вкритий тефлоновим шаром, який полегшує внутрішньосудинне проходження лікувальних і діагностичних пристроїв.

Провідниковий катетер ENVOY XB об'єднує в собі всі переваги катетера ENVOY з покращеними властивостями підтримки, що робить його незамінним інструментом для інтракраніальних втручань і складних нейроваскулярних операцій.

Всі катетери одноразового застосування, стерильні. Для реалізації представлені моделі з діаметрами 5F, 6F і довжиною 90, 100 см. Створені різні модифікації катетерів, які дозволяють збільшити вибір підходів до лікування і провести цілий ряд процедур.

Модифікації провідникового катетера ENVOY:

 1. прямий;
 2. Модифікований церебральний (Modified Cerebral (Burke);
 3. Багатоцільовий С (Multipurpose C);
 4. Багатоцільовий D (Multipurpose D);
 5. Headhunter;
 6. Simmons.

Правила безпечного використання провідникових катетерів:

 • Виконувати всі маніпуляції з катетером мають право тільки лікарі, які володіють необхідними хірургічними техніками і ознайомлені з можливими ускладненнями як під час операції, так і після неї.
 • Перед застосуванням слід оглянути катетер для того, щоб переконатися, що його форма, розміри і стан відповідають майбутній процедурі.
 • В ході операції обов'язковий рентгеноскопічний контроль при всіх маніпуляціях з катетером.
 • Слід правильно вибирати контрастні речовини для майбутньої процедури. Вони повинні бути сумісними з інструментарієм, але виключати компоненти, що входять до його складу.
 • Вкрай необхідно бути обережним, щоб проведення катетера по судині не травмувало її.
 • Якщо в ході маніпуляцій з катетером з боку судини з'явиться істотний опір, причину якого знайти відразу не вдається, катетер необхідно витягти з судини.
 • Потрібно знати, що надмірне обертання катетера в зігнутому стані здатне викликати пошкодження і порушення цілісності системи по ходу трубки катетера. А тому в разі його сильного перегину, всю систему разом з катетером необхідно витягти з судини.

Оскільки катетери дуже складно очистити після контакту з біологічним матеріалом, їх повторне застосування заборонено. Також з метою безпеки проведення процедур не можна використовувати катетери з розкритої або пошкодженої упаковки. Для заощадження структури і функціональності катетерів, важливо зберігати їх в темному, сухому і прохолодному місці.

Провідникові катетери Envoy і Envoy XB марки Codman - якісні і незамінні на сьогоднішній день хірургічні інструменти, здатні забезпечити широкий вибір підходів в різних лікувально-діагностичних процедурах.

Сподобалося? Поділіться з друзями!

Vk
Ok
Google+


Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments