Діагностичний провідник Emerald

Діагностичні провідники Emerald призначені для полегшення введення через щкіру ангіографічних катетерів. Сьогодні вони знаходять широке застосування в судинній хірургії. Їх корпус виготовлений з нержавіючої сталі і покритий PTFE. Завдяки такому покриттю, максимально знижена можливість розшарування провідника, що підвищує безпеку його використання. Деякі провідники також покриті гепарином, який має властивість сповільнювати згортання крові, що може бути актуально в ряді терапевтичних випадків.

Марка Cordis пропонує досить широкий вибір діагностичних провідників в різних варіантах комплектації. Вони відрізняються діаметром, довжиною, конфігурацією, формою наконечника і ступенем гнучкості, ці параметри завжди вказуються на упаковці.

Характерні особливості діагностичних провідників:

  • Гарна здатність наконечника зберігати надану йому вигнуту форму, що гарантує захист судин від пошкодження під час хірургічних маніпуляцій.
  • Підвищена гнучкість провідника - згинається зусиллями пальців.
  • З метою безпеки для пацієнта провідник обладнаний вбудованими елементами міцності, що запобігають його розриву і підвищують його надійність.
  • Завдяки відмінній конструкції провідник допомагає скоротити тривалість процедури і зменшити витрату хірургічних матеріалів.
  • Спільно з катетером створює цілісну систему.
  • Унікальна упаковка провідника забезпечує його стерильність, а також просту і швидку підготовку до роботи.
  • Провідники рентгеноконтрастні і апірогенні.

Перед використанням провідника необхідно ознайомитися з інструкцією до нього і прийняти до уваги рекомендації виробника про його підготовку до роботи. Важливо пам'ятати, що провідники призначені тільки для одноразового застосування і повторно не стерилізуються.

Зберігаються вони тільки в заводській упаковці в чистому, сухому і провітрюваному місці 3 роки з моменту виготовлення.

При належних умовах зберігання виробник Cordis Cashel гарантує їх якість і відмінні властивості.

Сподобалося? Поділіться з друзями!

Vk
Ok
Google+


Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments