Кордіс (Cordis)

Компанія Cordis, Johnson & Johnson — світовий лідер новітніх технологій, наукових розробок методів лікування в кардіологічній, ендоваскулярній та нейрорадіологічній областях медицини.
 • Інтракраніальний стент Enterprise створений для стентування церебральних судин з метою проведення рентгенендоваскулярних процедур. Стент призначений для утримування емболізаціонних мікроспіралей. Використовується на судинах діаметром від 3 до 4 мм. Матеріалом для його виготовлення є нітинол.

  Детальніше
 • Стенти Precise / Precise RX застосовуються з лікувальною метою при атеросклерозі периферичних артерій. Вони здатні забезпечити механічну підтримку судини і збереження її внутрішнього просвіту для безперешкодного протікання крові. Дані стенти виготовлені з нітинолу (нікелево-титановий сплав). Для зручності застосування стент укріплений на системі доставки. Поставляється з відкритим гемоклапаном.

  Детальніше
 • Провідникові (направляючі) катетери Envoy і Envoy XB призначені для застосування в серцево-судинній хірургії для введення інтервенційних або діагностичних пристроїв в просвіти центральних і периферичних судин. У нейросудинній хірургії дані катетери часто використовуються для емболізації аневризм головного мозку.

  Детальніше
 • Постійний кава-фільтр TrapEase марки Cordis це високотехнологічний двоярусний кошик, виготовлений з нітінолу, призначений для утримання емболів. Він служить досить ефективним засобом для профілактики тромбоемболії легеневої артерії (ТЕЛА). Для установки кава-фільтра в нижню порожнисту вену використовується сучасна ендоваскулярна методика, яка має багато переваг у порівнянні з відкритою операцією.

  Детальніше
 • Тимчасовий кава-фільтр OptEase має більше можливостей захисту від тромбоемболії легеневої артерії - більше, ніж постійний кава-фільтр.Детальніше
 • Діагностичні провідники Emerald призначені для полегшення введення через щкіру ангіографічних катетерів. Сьогодні вони знаходять широке застосування в судинній хірургії. Їх корпус виготовлений з нержавіючої сталі і покритий PTFE. Завдяки такому покриттю, максимально знижена можливість розшарування провідника, що підвищує безпеку його використання. Деякі провідники також покриті гепарином, який має властивість сповільнювати згортання крові, що може бути актуально в ряді терапевтичних випадків.

  Детальніше
 • Направляючий катетер Vista Brite Tip - це система, призначена для введення діагностичних і терапевтичних пристроїв в русло центральних і периферичних кровоносних судин. Катетер розроблений відповідно до клінічних запитів провідних судинних хірургів і передбачає досить безпечне і комфортне проведення ряду маніпуляцій.

  Детальніше
 • Новий більш точно керований провідник для покращення контролю доставки інтервенційного інструменту до ушкодження будь-якої локалізації.Детальніше
Сподобалося? Поділіться з друзями!

Vk
Ok
Google+


Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments