Експрес-монітор ВЧТ CODMAN

Експрес-монітор ВЧТ CODMAN використовується для цифрового відображення показників середнього, систолічного і діастолічного внутрішньочерепного тиску, а також для аналізу зміни цих показників у часі. Експрес-монітор є інтерфейсом між системою моніторингу пацієнта і датчиком ВЧТ CODMAN MICROSENSOR. Цей монітор створено для використання тільки в умовах операційного блоку або реанімації. Він простий в експлуатації, надійний, точний, налаштовується легко і швидко.

При експлуатації експрес-монітора важливо дотримуватися ряду правил:

  • Заради безпеки використання прилада як для лікаря, так і для пацієнта, він повинен буди правильно заземлений.
  • Щоб уникнути ряду неточностей при інтерпретації вимірювань внутрішньочерепного тиску перед початком діагностики важливо проводити перевірку на сумісність між системою моніторингу та експрес-монітором.
  • Даний прилад необхідно використовувати тільки з сумісним обладнанням: датчиком ВЧТ CODMAN MicroSensor, експрес-кабелем ВЧТ (за каталогом 82-6636), кабелем інтерфейсу CODMAN Patient Monitor для підключення до систем моніторингу.
  • Для запобігання додаткового витоку струму бажано одночасно не застосовувати до пацієнта експрес-монітор та інше обладнання.
  • Не бажано використовувати систему моніторингу та експрес-монітор ВЧТ одночасно із застосуванням до пацієнта електрохірургічного обладнання.
  • Експрес-монітор не підлягає стерилізації.

Перед експлуатацією приладу важливо детально вивчити інструкцію до нього і дотримуватися всіх її рекомендацій. При необхідності калібрування системи моніторингу під експрес-монітор ВЧТ необхідно звертатися до фахівців-техніків. Сервісне обслуговування здійснюється в спеціалізованих центрах. Виробник експрес-монітора ВЧТ CODMAN, компанія Johnson & Johnson («Джонсон і Джонсон», США), гарантує високу якість і надійність цього приладу.

Сподобалося? Поділіться з друзями!

Vk
Ok
Google+


Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments