Датчик ВЧТ CODMAN MICROSENSOR

Датчик ВЧТ CODMAN MICROSENSOR - це тензометричний сенсор мініатюрних розмірів, який вбудований в титановий корпус і закріплений на кінці гнучкого провідника з нейлону. Датчик дозволяє визначати внутрішньочерепний тиск в паренхімі мозку, а також в субдуральному і внутрішньошлуночковому просторах.

Для даного датчика характерні високоточні вимірювання і відтворення зафіксованих параметрів. Це досягається завдяки найпрогресивнішому на сьогоднішній день електронному методу діагностики. Високий рівень точності відтворення виміряних датчиком хвильових змін ВЧТ був доведений в ході досліджень. Він перевищує 10000Гц, що дає відмінні гарантії якості діагностики. При цьому датчик дозволяє зробити найбільш щадне инвазійне втручання за рахунок діаметра сенсора менш 1мм. Гнучкий нейлоновий провідник довжиною 100 см має мітки, що визначають глибину його введення.

Однією з переваг датчика цієї моделі є стабільність його функціонування. Це було доведено в ході моніторингу. За весь період досліджень у більшості сенсорів не було виявлено відхилень. За 9 днів апробації сенсора було зафіксовано максимальне відхилення до 1мм.рт.ст. лише у декількох сенсорів.

Мінімальні відхилення поряд з високим ступенем точності дають можливість проведення надійної діагностики. Саме тому 60% провідних фахівців в області нейрореанімаціі та інтенсивної терапії Європи і країн Близького Сходу вважають за краще працювати з датчиками ВЧТ CODMAN MICROSENSOR.

Сподобалося? Поділіться з друзями!

Vk
Ok
Google+


Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments