Кодман (Codman)

Фірма Codman [КОДМАН] займається виготовленням широкого асортименту товарів для лікування хвороб, пов'язаних з центральною нервовою системою. Наприклад, високошвидкісна дриль або система для шунтування при надмірній кількості рідини в головному мозку. Крім цього, КОДМАН випускає торговий ряд приладів для хірургічних втручань. Головним завданням компанії є усвідомлення передбачення і задоволення потреб покупців. Протягом всього часу існування, компанія постійно нарощувала обсяги продажів, виробничу базу, зміцнювала репутацію, і що найголовніше, розширювала кількість клієнтів у всьому світі. Саме неухильнаа довіра клієнтів, і виправдання всіх очікувань допомагає фірмі займати лідируючі позиції в індустрії. На сьогоднішній день КОДМАН випускає понад 3000 позицій товарів, кожен з яких відповідає всім вимогам стандартів якості і є надійним як для лікарів, так і для пацієнтів.
  • Датчик ВЧТ CODMAN MICROSENSOR - це тензометричний сенсор мініатюрних розмірів, який вбудований в титановий корпус і закріплений на кінці гнучкого провідника з нейлону. Датчик дозволяє визначати внутрішньочерепний тиск в паренхімі мозку, а також в субдуральному і внутрішньошлуночковому просторах.

    Детальніше
  • Експрес-монітор ВЧТ CODMAN використовується для цифрового відображення показників середнього, систолічного і діастолічного внутрішньочерепного тиску, а також для аналізу зміни цих показників у часі. Експрес-монітор є інтерфейсом між системою моніторингу пацієнта і датчиком ВЧТ CODMAN MICROSENSOR. Цей монітор створено для використання тільки в умовах операційного блоку або реанімації. Він простий в експлуатації, надійний, точний, налаштовується легко і швидко.

    Детальніше
  • Система для моніторингу ВЧТ CODMAN MICROSENSOR призначена для здійснення вимірювань внутрішньочерепного тиску в умовах операційного блоку або реанімації. Вона розроблена відповідно до сучасних технологій в галузі медичної діагностики. Принцип роботи системи базується на електронному шляху передачі інформації.

    Детальніше
Сподобалося? Поділіться з друзями!

Vk
Ok
Google+


Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments