ЛайфСкен (LifeScan)

LifeScan- один із найуспішніших напрямків компанії Johnson Johnson, який створює системи перевірки рівня цукру в крові під брендом OneTouch®. Безпомилковість і дієвість товарів OneTouch® гарантована. Компанії довіряють експерти медичної сфери з усього світу і вона привертає з кожним роком все більше вірних клієнтів.
 • Діабет поширена проблема в сучасному світі. Швейцарська компанія LifeScan допомагає людям боротися з нею. Виробник пропонує сучасну технологічну модель глюкометра Ultra Plus Flex. Цей пристрій відрізняється простотою експлуатації та високою точністю результатів. Для комфорту під час використання виробник розмістив на глюкометр кольоровий індикатор, стрілка на екрані вказує на той колір в діапазоні, якому відповідає результат. Кожен колір діапазону відповідає певним показникам глюкози. Глюкометр OneTouch Ultra Plus Flex дозволить постійно стежити за рівнем глюкози.

  Детальніше
 • Тест-смужки використовують унікальну технологію п'яти електродів для отримання максимально точного результату. Фермент - FAD-GDH виключає вплив кисню на результат. Точність в 99,1% випадків. Сумісні з глюкометром OneTouch Ultra Plus Flex.

  Детальніше
 • Ланцети Delica від швейцарської компанії LifeScan вважаються одними з найбільш "делікатних". Дана модель має надтонку голку, яка безболісно та просто проколює палець для взяття крові на аналіз. З ланцетом OneTouch взяття проби крові перетворюється в швидкий і безболісний процес. Ланцет легко використовувати та просто утилізувати. Ця модель продумана до найменших деталей. Вона створена для того, щоб полегшити процедуру аналізу крові на рівень глюкози. Подаруйте собі максимальний комфорт під час проведення процедури.

  Детальніше
 • Глюкометр OneTouch Select Simple здатний швидко і точно визначати рівень цукру в крові і використовується в домашніх умовах. Дана модель відрізняється простотою в експлуатації і стане справжньою знахідкою для людей, які не бажають змінювати свій життєвий настрій через діагноз цукровий діабет. Глюкометр має компактні розміри, що дозволяють брати його з собою в поїздки, на ділові зустрічі і т.п. OneTouch Select Simple не потребує кодуванні, а при отриманні результатів з небезпечним рівнем глюкози в крові прилад оповіщає звуковим сигналом. Що йде в комплекті з приладом картка-пам'ятка підкаже, що потрібно робити в разі гіпоглікемії.Детальніше
 • Тест-смужки OneTouch ® Select ® призначені для використання з глюкометром OneTouch® Select® для кількісного вимірювання рівня глюкози в цільній крові.
  Упаковка тест-смужок містить два пластикових тубуса по 25 тест смужок.Детальніше
 • Тест-смужки OneTouch® Ultra® призначені для використання з глюкометром OneTouch® Ultra® для кількісного вимірювання рівня глюкози в цілісній крові.Детальніше
Сподобалося? Поділіться з друзями!Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments