ТендерВет 24

Суперабсорбуюча пов’язка
TenderWet® 24 active - пов'язка, активована розчином Рінгера і готова до застосування, для лікування поверхневих ран.
TenderWet® active cavity - пов'язка, активована розчином Рінгера і готова до застосування, для тампонування глибоких ран і порожнин.
Багатошарова пов'язка на рану у формі подушечки, центральна частина якої містить суперабсорбучий полімер. Гідрофобна оболонка перешкоджає приклеюванню до рани.
Гідрофобний шар запобігає промоканню пов'язки. Завдяки постійному надходженню розчину Рінгера некрози активно розчиняються і відділяються. Одночасно рановий ексудат надійно поглинається й утримується. Цей обмін функціонує за рахунок того, що суперпоглинаючий матеріал має більшу спорідненість до білка раневого ексудату, ніж до соляного розчину, і тому рановий ексудат витісняє розчин Рінгера з рановий подушечки. Таким чином, TenderWet® забезпечує безперервне «промивання» рани протягом 24 годин і створює збалансоване вологе середовище в рані для формування грануляційної тканини.
Електроліти (натрій, калій, кальцій) , що містяться в розчині Рінгера стимулюють проліферацію клітин.
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ
Терапія ран у вологому середовищі із застосуванням TenderWet®24 рекомендується, коли потрібне активне очищення рани та підтримання адекватних умов для її загоєння
  • Клінічно інфіковані або хронічні рани різного походження
  • Трофічні і діабетичні виразки, пролежні
  • Рани з некрозом
Побічна дія
На початку терапії рана може збільшитися через те, що краї рани захоплюють ділянки шкіри, які були пошкоджені ще до початку терапії. Це свідчить про початок процесу лікування рани. Під час терапії у вологому середовищі зустрічається почервоніння шкіри навколо рани, яке, як правило, свідчить про активацію кровообігу внаслідок очищення рани.

Сподобалося? Поділіться з друзями!Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments