Сюспур-дерм

Syspur-derm®, завдяки надзвичайно високій здатності вбирати ексудат, забезпечує швидке і інтенсивне очищення інфікованих ран. У фазі грануляції для очищених або первинно чистих глибоких дефектів шкіри і м'яких тканин губчастий шар пов'язки Syspur-derm®служить матрицею для новоутворення тканини.
Ущільнений, дрібнопористий шар пов'язки виконує важливі фізіологічні функції природної шкіри. Він служить бар'єром проти виникнення вторинних інфекцій, обмежує втрату рідини і одночасно з цим, завдяки гарній повітропроникності, забезпечує необхідну вентиляцію рани.
Syspur-derm® накладається на рану пористою стороною вниз. Зовнішня сторона додатково ідентифікується блакитною смугою.
Для того, щоб забезпечити інтенсивне очищення і відновлення функціональних здібностей новоутворених тканин, необхідний надійний контакт компресу Syspur-derm® з рановою поверхнею.
Для повного очищення рани рекомендується міняти компрес Syspur-derm® кожні 12-24 години. Потім в процесі відновлення функціональної здатності шкіри пов'язка може залишатися на рані протягом декількох днів за умови її щоденного контролю. Однак у разі виникнення інфекції або скупчення рідини в рані пов'язку потрібно оновити.
Показання до застосування
  • Для очищення всіх механічних і термічних ран, наприклад, при інфікованих порізах, опіках другого і третього ступеня, відкритих переломах і т.д.
  • Для утворення добре васкуляризированної ділянки при очищенні або первинно чистих глибоких дефектах шкіри і м'яких тканин, відкритих переломах, після вертикальної некректомії, розширених оперативних висіченнях і т.д.
  • Для не порушеної реепітелізації при чистих порізах, в місцях взяття розщеплених шкірних трансплантатів або після тангенціальної некректомії.
  • Для очищення і стимулювання грануляції при погано заживаючих ранах, наприклад, трофічних виразках, пролежнях, променевих виразках і т.д.

Сподобалося? Поділіться з друзями!Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments