Атрауман Аг

Пов'язка з антибактеріальними властивостями з поліамідної сітки, покритої елементарним сріблом. Іони срібла впливають на грампозитивні і грамнегативні бактерії, включаючи штами MRSA.
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ
Atrauman® Ag застосовується як додатковий засіб при лікуванні ран з підвищеною загрозою інфікування або інфікованих ран. Мазевая пов'язка Atrauman® Ag придатна також для додаткової профілактики інфекцій при лікуванні ран.
ХАРАКТЕРИСТИКА
Тонкий і м'який матеріал забезпечує хороший контакт з дном рани. Поверхня матеріалу і мазева маса протидіють приклеюванню пов'язки до рани, тому зняття пов'язки відбувається безболісно.
Іони срібла пригнічують життєдіяльність бактерій на поверхні пов'язки. Atrauman® Ag впливає як на грамнегативні (наприклад, Klebsiella pneumoniae), так і на грампозитивні бактерії (наприклад, Staphylococcus aureus, включаючи штами MRSA). Завдяки цьому зменшується навантаження на імунну систему пацієнта і попереджається виникнення інфекції. Мікробіологічна активність Atrauman® Ag зберігається до семи днів. Щоб не знижувати ефективність Atrauman® Ag, не слід використовувати пов'язку в комбінації з мазевими масами, що містять парафін.

Сподобалося? Поділіться з друзями!Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments