Для волонтерів!
Ви можете залишити Вашу заявку на продукцію, заповнивши заявку в telegram або viber
Слава Україні!

Секусепт Актив

Sekusept Aktiv є комплексним засобом, який поєднує в собі ефекти активного очищення, дезінфекції, та хімічні стерилізацію. Володіє доведеними бактерицидними (включаючи мікобактерії туберкульозу), противірусними, фунгіцидними та спороцидними властивостями. Засіб на основі надоцтової кислоти і активного кисню. Швидке і активне очищення інструментів з подальшою дезінфекцією і можливістю стерилізації. Являє собою порошок: не утворює піни, добре розчиняється, не порошить. Не має їдкого запаху. Діючі речовини екологічно безпечні.
Переваги:
Засіб на основі надоцтової кислоти і активного кисню. Швидке і активне очищення інструментів з подальшою дезінфекцією і можливістю стерилізації. Являє собою порошок: не утворює піни, добре розчиняється, не порошить. Не має їдкого запаху. Діючі речовини екологічно безпечні. Наявність рекомендацій від виробників медичного обладнання: Olympus, Fujinon, Karl Storz.
Сфера використання:
достерилізаційна очитска, дезінфекція і стерилізація інструментів у ЛПЗ, лабораторного посуду та іструментыв на підприємствах фармацевтичної, мікробіологічної та комунально-побутової сфери (косметологічні кабінети, перукарні тощо).
Склад:
пероксигідрат карбонату натрію - 44,55%, тетраацетилетилендіамін - 25,0%

Сподобалося? Поділіться з друзями!Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments