Для волонтерів!
Ви можете залишити Вашу заявку на продукцію, заповнивши заявку в telegram або viber
Слава Україні!

Сані-Клоз Актив

Sani-Cloth Active готовий до використання дезінфікуючий засіб у вигляді серветок. Призначений для проведення дезінфекції та очищення поверхонь, приладів та інструментів в медичних закладах. Не містить спирту – можливість використання для поверхонь, чутливих до дії спиртів. Володіє доведеними бактерицидними (включаючи мікобактерії туберкульозу), противірусними та фунгіцидними властивостями. Швидко висихає не залишаючи розводів на поверхнях.
Переваги:
Не містить спирту - хороша сумісність з пластиком медичного обладнання. Короткий час експозиції, відсутність неприємного запаху. Швидко висихає не залишаючи розводів на поверхнях. Наявність рекомендацій від виробників мед. обладнання: Aloka, Philips, General Electric. Серветки розміром 13×22см та 24,5×30см.
Сфера використання:
Швидка очистка та дезінфекція поверхонь, предметів, медобладнання, апаратури, інструментарію в ЛПУ, салонах краси, перукарнях, косметологічних кабінетах, навчальні та соціальні закладах, промислових підприємствах, установах громадського харчування, комунальних об'єктах і т.д.
Склад:
додецилдиметиламоній хлорид - 0,45%

Сподобалося? Поділіться з друзями!Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments