Манісофт

Manisoft являє собою миючий лосьйон що не містить мила та його компонентів та призначений для гігієнічного та хірургічного миття рук медичного персоналу та миття всіх частин тіла пацієнтів. Завдяки коректному рівню рH (5.0) є делікатним по відношенню до шкіри, та не пересушує її. Ретельно підібраний склад відмінно видаляє залишки ліпідів з поверхні шкіри, має приємний запах, оптимальну ступінь спінювання. Містить натуральні тензиди, що знижує ризик виникнення алергічних реакцій та подразнення шкіри.
Переваги:
Коректний рівень рH (5.0), не містить мила, ретельно підібрані речовини відмінно видаляють залишки ліпідів з поверхні шкіри, приємний запах, хороша ступінь спінювання, делікатний по відношенню до шкіри (не пересушує). Містить алкілополіглюкозид - натуральний тензід, що знижує ризик виникнення алергічних реакцій та подразнення шкіри.
Сфера використання:
ЛПЗ, салони краси, перукарні, косметологічні кабінети і т.д.
Склад:
вода, натрій лаурил сульфат, лаурил глюкозид, ПЕГ-7 гліцеріл кокоат, сульфат амонію, кокоамідопропіл бетаїн, натрію бензоат,пропіленгліколь, лаурет 2, ПЕГ-55 пропілен гліколь олеат, парфумерна композиція

Сподобалося? Поділіться з друзями!Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments