Для волонтерів!
Ви можете залишити Вашу заявку на продукцію, заповнивши заявку в telegram або viber
Слава Україні!

Інцидін Про

Incidin Pro являє собою рідкий концентрат для очищення, миття і одночасно дезінфекції всіх типів поверхонь в умовах медичного закладу. Оптимально підібрана формула є новим стандартом професійного очищення, миття і дезінфекції поверхонь, поєднаних в одному процесі. Містить три активні компоненти, що забезпечують ефективну дію в поєднанні з економним використання. Володіє доведеними бактерицидними (включаючи мікобактерії туберкульозу), противірусними та фунгіцидними властивостями. Не містить барвників та віддушок. Робочі розчини засобу практично не мають запаху. Дезінфекція можлива в присутності персоналу та відвідувачів. Містить очищувальні компоненти та має миючі властивості. Не потребує змивання.
Переваги:
містить 3 активних компоненти: амін, ЧАС (четвертинні амонієві сполуки) та феноксіетанол. Не містить барвників та віддушок. Робочі розчини засобу не мають запаху. Дезінфекція можлива в присутності персоналу. Високоефективний щодо бактерій, не викликаючи їх резистентності. Містить очищувальні компоненти та має миючі властивості. Має низькі концентрації робочих розчинів та скорочений час експозиції.
Сфера використання:
поточна і заключна дезінфекція в ЛПЗ; Профілактична дезінфекції в ЛПЗ, аптеках, лабораторіях, в оздоровчих, навчальних, спортивно -оздоровчих установах, ресторанних і торговельних установах, транспорті всіх видів, обьектах комунально-побутового призначення.
Склад:
N,N-біс-(3-амінопропіл) додециламін - 8,0%, бензалконію хлорид - 7,5%, феноксіетанол - 10,0%

Сподобалося? Поділіться з друзями!Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments