Iнцидін Плюс

Концентрат на основі Глюкопротаміну ®
Запатентований компанією «Еколаб» Глюкопротамін® отримують з натурального продукту – він є похідним жирних амінів кокосу. Його антимікробний ефект далеко перевершив гуанідін чи похідні фенолу, тож засіб має широкий спектр дії відносно мікроорганізмів, у тому числі щодо MRSA та мікобактерій туберкульозу.
Відмінні очисні властивості засобу поєднуються з безпекою у використанні. Рекомендується також для дезінфекції в неонатології.
Властивості
  • Ефективний проти бактерій (в тому числі проти MRSA стафілококу, мікобактерій туберкульозу) грибків та вірусів (включаючи віруси гепатиту В, С, ВІЛ/СНІДу та ін.)
  • Сумісність з різними матеріалами (лакофарбовим, гальванічним та полімерним покриттям, виготовлених зі скла, гуми, металів та інших корозійностійких та корозійнонестійких матеріалів)
  • Ефективне миття та дезінфекція одночасно
Переваги
  • Надійний захист об'єктів з високим ступенем ризику
  • Можна використовувати для поверхонь, поверхонь обладнання та інструментів будь-яких типів
  • Заощадження часу
ВКАЗІВКИ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯ
Робочі розчини засобу готують шляхом розведення засобу в холодній воді у розрахунках, вказаних у Методичних вказівках із застосування засобу.
СКЛАД ЗАСОБУ
100 г засобу містить: діючої речовини глюкопротаміну 26 г
Застереження
Виключно для професійного використання! Під час роботи з засобом необхідно дотримуватись техніки безпеки. Перед використанням засобу уважно прочитати Методичні вказівки із застосування засобу

Сподобалося? Поділіться з друзями!Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments