Інцидін Ліквід

Incidin Liquid Spray це засіб, призначений для дезінфекції всіх типів поверхонь стійких до дії спиртів, а також в зонах з високим рівнем інфекційного ризику. Комбінація двох типів спирту і тензидів забезпечують рівномірне покриття засобу на поверхні (тиксотропність) та максимальну ефективність. Не залишає розводів, швидко висихає, не має неприємного запаху. Не потребує змивання. Володіє доведеними бактерицидними (включаючи мікобактерії туберкульозу), противірусними та фунгіцидними властивостями.
Переваги:
Комбінація двох типів спирту і тензидів; тензиди забезпечують рівномірне покриття поверхні (тиксотропність). Не залишає розводів, швидко висихає, не має неприємного запаху. Засіб розпилюють на поверхню, час експозиції максимум 1,5 хв. Не потребує змивання.
Сфера використання:
поточна і заключна дезінфекція в ЛПЗ, Профілактична дезінфекції в ЛПЗ, аптеках, лабораторіях, в оздоровчих, навчальних, спортивно-оздоровчих установах, ресторанних і торговельних установах, транспорті всіх видів, обьектах комунально-побутового призначення.
Склад:
2-пропанол - 35,0%, 1-пропанол - 25,0%

Сподобалося? Поділіться з друзями!Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments