Для волонтерів!
Ви можете залишити Вашу заявку на продукцію, заповнивши заявку в telegram або viber
Слава Україні!

Кордіс (Cordis)

Компанія Cordis — світовий лідер новітніх технологій, наукових розробок методів лікування в кардіологічній, ендоваскулярній та нейрорадіологічній областях медицини.
  • Діагностичні провідники Emerald призначені для полегшення введення через щкіру ангіографічних катетерів. Сьогодні вони знаходять широке застосування в судинній хірургії. Їх корпус виготовлений з нержавіючої сталі і покритий PTFE. Завдяки такому покриттю, максимально знижена можливість розшарування провідника, що підвищує безпеку його використання. Деякі провідники також покриті гепарином, який має властивість сповільнювати згортання крові, що може бути актуально в ряді терапевтичних випадків.

    Детальніше
  • Направляючий катетер Vista Brite Tip - це система, призначена для введення діагностичних і терапевтичних пристроїв в русло центральних і периферичних кровоносних судин. Катетер розроблений відповідно до клінічних запитів провідних судинних хірургів і передбачає досить безпечне і комфортне проведення ряду маніпуляцій.

    Детальніше
  • Новий більш точно керований провідник для покращення контролю доставки інтервенційного інструменту до ушкодження будь-якої локалізації.Детальніше
Сподобалося? Поділіться з друзями!Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments