Набір для введення сечовідних стентів

Комплекти для тимчасового внутрішнього дренування верхніх відділів сечовидільної системи (стенти сечоводів) призначені для забезпечення відтоку сечі з чашково-мискової системи в сечовий міхур. Використовується у випадках порушення нормального функціонування сечоводу внаслідок наявності каменів, після екстракорпоральної ударно- хвильової літотрипсії, стенозі сечоводу, здавленні сечоводу ззовні і т.д.
Катетер PIGTAIL грає роль внутрішнього дренажу. Його перевага перед раніше використовуваними методами і зовнішнім дренуванням полягає в зниженні ризику суперінфекції за рахунок більш повного виведення сечі.
Елементи комплекту:
  • Поліуретановий катетер з петлею PIGTAIL на обох кінцях. Діаметр петлі вводиться в чашечно-мискової систему становить 2 см, а в сечовий міхур - 2 см або 4 см. Кінець, що вводиться в нирки сліпий, а в сечовий міхур відкритий. обидва кінця мають достатню кількість бічних отворів для забезпечення вільного струменя сечі. Діаметр катетера від 3F до 10F, його довжина від 14 см до 30 см.
  • Провідник виготовлений з нержавіючої сталі, його діаметр 0,038 '', а довжина 90 см.
Після введення його в середину катетера, він випрямляє обидві петлі, і дозволяє ввести його в робочий канал ендоскопа, а потім в сечовий міхур і нирку.
Штовхач використовується для виштовхування катетера з ендоскопа в сечовід і балію.
Затискачі иммобилизируют катетер після його введення.
Є можливість придбання поліуретанових катетерів типу подвійний PIGTAIL окремо:
  • катетер зі сліпими кінцями: номер за каталогом: ZSWM3F182Z
  • катетер з відкритими кінцями: номер за каталогом: ZSWM3F182O
Є варіанти катетерів з ниткою, що дозволяють видалити катетер без проведення повторної цистоскопии.
На замовлення ми надаємо набори ендоуретральних стентів, призначені для проведення тимчасового внутрішнього дренажу чашечно-мискової системи в сечовий міхур після хірургічного лікування звуження сечоводів. сегмент товщиною 12F не має бічних отворів. Це дозволяє запобігти післяопераційне звуження каналу сечоводу і проростання стінки сечоводу в стент.

Сподобалося? Поділіться з друзями!

Vk
Ok
Google+


Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments