Для волонтерів!
Ви можете залишити Вашу заявку на продукцію, заповнивши заявку в telegram або viber
Слава Україні!

Пов’язка гідроколоїдна Granuflex

Гідроколлоїдна пов'язка, що складається з внутрішнього ( того що контактує з рановою поверхнею) шару гідроколоїдів, які містяться в межах клейкої полімерної і зовнішнього шару поліуретанової піни. Пов'язка забезпечує вологе оточуюче середовище для ранової поверхні. Це стимулює процеси загоєння, сприяє аутолітичному очищенню рани, полегшує переміщення епітеліальних клітин на ранову поверхню і дозволяє видалити пов'язку без пошкоджень свіжих грануляцій.
Гідроколлоїдная пов'язка Granuflex® допомагає ізолювати рану від інфікування та інших зовнішніх забруднень. Пов'язка може бути використана, як первинна чи вторинна в комбінації з іншими пов'язками на рану. Клейкий шар містить еластомери, що збільшують здатність пов'язки зв'язувати ексудат з рани, формуючи когезивний гель.
РОЗМІРИ
  • 10см х10см – 10шт/уп.
  • 15см х 15см – 10шт/уп.
  • 15см х 20см – 10 шт/уп.
  • 20см х 30см – 5 шт/уп.
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ Для лікування гострих ран травматичного походження, що отримані внаслідок незначного тертя, розриви.
Використовується для лікування опіків першого та другого ступеню, донорських ділянок шкіри, хірургічних ран (післяопераційних ран, ділянок взяття шкіри у донорів).
Лікування хронічних ран-пролежнів І-ІVстадій, виразок нижніх кінцівок.
Протипоказання
Гідроколоїдна пов'язка Granuflex® не повинна використовуватись у пацієнтів з підвищеною чутливістю чи алергічною реакцією до пов'язки Грануфлекс чи її компонентів.

Сподобалося? Поділіться з друзями!Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments