AQUACEL Ag

Aquacel Ag - єдина антимікробну пов'язка на основі технології Hydrofiber, яка надає швидку, тривалу антимікробну дію.
Абсорбуюча антибактеріальна пов’язка, просочена іонами срібла, випускається у вигляді м’яких, стерильних нетканих пластинок, складається із матеріалу Гідрофайбер (Hydrofiber) та іонізованого срібла. Срібло, що міститься у пов’язці, знищує широкий спектр бактерій, що знаходяться у ранах і допомагає створити антибактеріальне середовище у ній. Пов’язка абсорбує велику кількість ексудату, що знаходиться у рані, а також абсорбує бактерії, утворює м’який гель, який ідеально прилягає і заповнює рану, підтримуючи у ній вологе середовище, а також допомагає видаляти із рани некротичні тканини (аутолітичний процес очищення рани). Вологе середовище і контроль проліферації бактерій в рані підтримують процес загоєння, що протікає в організмі, а також сприяють зниженню ризику інфікування рани.
РОЗМІРИ:
  • 5см х 5см – 10шт/уп.
  • 10см х 10см – 10шт/уп.
  • 15см х 15см – 5шт/уп.
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ
  • Для лікування інфікованих ран чи ран з підвищеним ризиком інфікування, виразок діабетичної стопи, трофічних виразок (виразок у перебігу венозної чи артеріальної недостатності, або змішаної етіології);
  • Використовується при лікуванні опіків другого ступеня, хірургічних ран, посттравматичних ран;
  • При лікуванні бластоматозних ран з ексудатом, таких, як грибовидний мікоз, пухлини ускладнені грибковими захворюваннями, ракові метастази на шкіру, саркома Капоші і ангіосаркома.
Протипоказання
Aquacel Ag не можна застосовувати при підвищеній чутливості до матеріалу пов'язки або її компонентів

Сподобалося? Поділіться з друзями!

Vk
Ok
Google+


Поділіться Вашою думкою в коментарях
comments powered by HyperComments